ظريف: در مذاکرات وين مانع مطرح شدن بحث حقوق بشر شديم جواد ظریف در جلسه غیر علنی…

‫ظريف: در مذاکرات وين مانع مطرح شدن بحث حقوق بشر شديم

جواد ظریف در جلسه غیر علنی مجلس گفت که مانع طرح مسائل حقوق بشری در هنگام گفتگوهای وین شده است. هفته پیش، نایاک نسبت به قطع‌نامه مجلس نمایندگان آمریکا در مورد حقوق بشر ایران، واکنش منفی نشان داد.

نایاک در بیانیه ای به قلم جمال عبدی مدیر سیاستگذاری این شورا ابتدا ادعا میکند نباید حقوق بشر در ایران نقض شود اما در پاراگراف دوم می گوید در زمان بدی این مساله بازبینی شده و ممکن است مذاکرات را تحت تاثیر قرار دهد!

در واقع آقای جمال عبدی می‌گوید مذاکرات هسته ای میبایست با پنهان نمودن حقایق و فریب افکار عمومی‌ به نتیجه دلخواه سازمان نایاک برسد.

متن کامل بیانیه در لینک زیر:
http://goo.gl/17fpWU

در روز‌های گذشته هومن مجد مترجم و مشاوراحمدی نژاد و یکی‌ دیگر از دوستان تریتا پارسی‌ در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۴ در مقاله ای در گاردین نوشت غرب برای رسیدن به یک توافق باید سعی کند "آبروی [رژیم] ایران" را حفظ کند.

http://goo.gl/35mvbd

حال سوال اینجاست اگر اکنون زمان مناسب جهت محکوم نمودن نقض فاحش حقوق بشر در ایران نیست، آیا پس از تقویت حکومت دیکتاتوری مذهبی‌، می‌توان آخوند‌ها را ملزم به رعایت حقوق بشر نمود؟

پیشنهاد سازمان نایاک به نمایندگان کنگره آمریکا و فعالان حقوق بشر در این شرایط حساس دقیقا چیست؟ در مقابل نقض فاحش حقوق بشر سکوت کنند و پاپ کورن به دست به تماشای فیلم رز واتر ( Rose Water ) مازیارِ بهاری بنشینند و لذت ببرند؟

به گزارش سایت حزب سبز‌های ایران مازیار بهاری در سال ۲۰۰۷ فیلمی با نام فرقه (بوقلمون صفت یا رنگ عوض کن یا هزار رنگ) با همکاری وزارت اطلاعات دولت احمدی‌نژاد تهیه کرد که مورد استقبال لابیست های طرفدار رژیم ایران در آمریکا بویژه سازمان نایاک قرار گرفت و این سازمان با استفاده از نفوذ خود این فیلم را در رسانه های مهم منجمله الجزیره بارها و بارها روی آنتن برد.

http://j.mp/1r3zK35

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: