حکومت آخوندی حاکم بر ایران طی ۳۶ سال حیات ننگین خود از تمامی ترفندها برای از میا…

‫حکومت آخوندی حاکم بر ایران طی ۳۶ سال حیات ننگین خود از تمامی ترفندها برای از میان برداشتن مخالفان خود در داخل و برون مرز سود برده است. با بر ملا شدن نقش ملایان در حذف فیزیکی مخالفین خارج نشین خود از بدو استقرار رژیم تا اواخر دهه ۱۳۷۰ و افشای ماهیت تروریستی نظام تمامیت خواه، استراتژی حکومت از دهه ۸۰ به این سو متحول گردیده و بر مدار سیاست مشت آهنین در داخل و ترور شخصیتی مخالفین برون مرز تنظیم شده است. در راستای اجرای این سیاست، اداره برون مرزی وزارت اطلاعات اقدام به ارسال برخی از گروه های موسوم به جریان اصلاح طلب به خارج از کشور نمود تا تحت نام آپوزیشن برانداز به ایجاد تفرقه و تشتت در جبهه نیروهای واقعی مخالف نظام آخوندی بپردازند و این استراتژی همچنان ادامه دارد. این روزها شاهد آن هستیم که همزمان با افشا شدن ماهیت بسیاری از اینان (برای نمونه معصومه علینژاد و محمد نوریزاد) رژیم بسیار حساب شده حملات رسانه ای خود علیه این افراد را آغاز کرده است. از آن جمله است حملات حساب شده صدا و سیما و چهره هاي منفور نظام بویژه از تریبون های نماز جمعه علیه اصلاح طلبان ارسالی به خارج و در سوی دیگر حمایت تمام قد برخی تلویزیونهای خارجی و در راس آنها صدای امریکا و بی بی سی از همین اصلاح طلبان ارسالی رژیم. پروژه برنامه ریزی شده وزارت اطلاعات شامل تخریب و تهدید اصلاح طلبان ارسالی از طریق تریبون های نماز جمعه و صدا و سیما در داخل و حمایت رسانه ای از آنان در خارج با هدف کسب مقبولیت و محبوبیت برای این افراد و نهایتا اجرای خواسته اصلی حکومت یعنی به حاشیه راندن هر گونه اقدام ساختارشکنانه ضد رژیم است. جالب اینجاست که آخرین پرده از سناریوی مضحک رژیم تحت عنوان پروژه خمینی زدایی به تازگی کلید خورده است. حکومت به خوبی از میزان انزجار مردم از خمینی و آرمان های پلید او آگاه است. در راستای باورپذیرتر کردن نقش اصلاح طلبان برای مردم بعنوان نیروهای مخالف حکومت، چهره های شناخته شده اصلاحات در هماهنگی با وزارت اطلاعات این روزها انتقادات دامنه داری را علیه خمینی آغاز کرده اند. که البته یک عقب نشینی جزیی تاکتیکی است تا در فرصتی مناسب مخالفان داخل و خارج را شناسایی و سرکوب نمایند. آخرین نمونه آن عیسی سحرخیز جنایتکار دیروز و روزنامه نگار اصلاح طلب امروز که آشکارا اعلام کرده: «بسیاری از اصلاح طلبان دیگر علاقه ای به آقای خمینی ندارند».

امیدوارم هموطنانی که این چند جمله را مطالعه می کنند بلافاصله نگارنده را متهم به طرفداری از سیاست دایی جان ناپلئونی نکنند. شکی نیست که دایره تخصیص بودجه اداره برونمرزی وزارت اطلاعات مبالغ کلانی برای عقیم سازی فعالیت های نیروهای ساختارشکن هزینه نموده و هر روز زوایای جدیدی از این سرمایه گذاری برملا می شود. خرید لايك هاي نجومي در روزهای نخست شروع به كار صفحه آزادی های يواشكي، اقدام هماهنگ شده رسانه های بين المللي از جمله صدای امریکا و بی بی سی جهت پوشش خبري فعالیت های اصلاح طلبان، برپایی نمایشگاهی از آثار نقاشی محمد نوریزاد و همزمان صحنه سازی برای به اصطلاح «کامیونی کردن» او، تهدید تلفنی و فیسبوکی مخالفین نظام و … همه و همه از این دست اقدامات وزارت اطلاعات هستند.

شهاب ورکوهی
۱۱ آذر ۱۳۹۳

سیاه بازی احمد خاتمی و مسیح علی‌ نژاد

پس از انتشار ویدیو یی تحت عنوان "فحاشی کریه‌ترین و منفور ترین چهره‌های نظام جهت اعتبار بخشیدن به مهره های خودی" در صفحه سپیده دم یکی‌ از کاربران فیسبوک نوشت: امکان نداره !! هرگز امکان نداره یک نفر قبل از اینکه بپرسه مخاطبش کیه جواب سوالاشو بده!
یعنی اون گوشیو برداشته و این مستقیم پرسیده این چه حرفی بوده شما زدی؟؟!!
اصلا امکان نداره … چه سیاه بازی تابلو و مسخره ای بود!!

حال با سیاستی حساب شده احمد خاتمی امروز ۱۱ آذر ۱۳۹۳ به کمک مسیح علی نژاد خبرنگار به اصطلاح «مستقل» شبکه من و تو آمد و گفت که این خانم اول به من گفت که خبرنگار داخلی هستم که البته چنین حرفی‌ در مکالمه شنیده نشد.

یکی‌ از کاربران فیسبوک به نام آرزو نوشته است: "واقعا انگاره شهر هرته كه اين مو فرفری‌ يا به قول خودش خيرنگار مستقل شماره تلفن همه اينها رو تو دفترچه شخصيش داره و مثل اب خوردن با هاشون تماس ميگيره ، ما اينجا با مدير شركتمون نميتونيم مستقيم صحبت كنيم"

این ویدیو را در لینک زیر ببینید:
http://goo.gl/GQj3FO

یک ترفند قدیمی‌:

باز هم مسیح علی نژاد خبرنگار «مستقل» شبکه من و تو در «گفتگويى اختصاصى» با احمد خاتمى، امام جمعه موقت تهران و عضو هيات رييسه خبرگان رهبرى، موفق به صحبت با او میشود که در انتها ناگهان جناب خاتمی متوجه میشود این خبرنگارى که خودش را با افتخار وابسته به جناح اصلاح طللبان (طرفداران خاتمی، رفسنجانی‌، خمینی) می‌داند، ضدّ انقلاب است و …

اولا تماس با چنین فردی تنها با هماهنگی‌ «نیروی‌های امنیتی» میسر است و فقط آنهامیتوانند شماره تلفن را در اختیار این خبر نگار «مستقل» قرار داده باشند. دوما جهت یک «گفتگوی‌ اختصاصى» با عضو هيات رييسه خبرگان رهبرى از قبل هماهنگ میشود و هیچ فردی نمی‌تواند سر خود شماره امام جمعه موقت تهران را گرفته بدون اینکه خود را معرفی‌ نماید، «فرو کردن چاقو به باسن زنان جوان» در جهرم را بر اساس سخنان تحریک آمیز او بداند و نظر وی را جویا شود!!!

سوماً به گفته شاد روان دکتر شاپور بختیار «افسانه فعلا آخوند معتدل و دیگری سفاک به منظور فریب من و شماست» که حال بار دیگر به کمک مسیح علی نژاد و شبکه من و تو این کار در حال انجام است!

این ویدیو را در لینک زیر ببینید:
http://goo.gl/GQj3FO

هفته گذشته نیز محمد نوریزاد چهارشنبه‌ شب ۵ آذر ۱۳۹۳ با انتشار تصاویر یک اتومبیل له‌ شده در صفحه‌ی فیسبوک خود، و با تاکید بر این‌که "هنوز زنده است" ادعا نمود سرش شکسته و بیهوش شد، اما برخاست و از خودش که حتی یک خراش در چهره اش دیده نمی‌شد و فقط موهایش آشفته شده بود، عکس سلفی گرفت و در فیسبوک منتشر نمود، و صبح روز بعد نیز با انتشار عکس هائی دیگر خبر از «با برکت بودن» بودن نمایشگاه خود داد!

یکی‌ از کاربران بالاترین نیز می‌گوید: « از هر دکتری دوست دارید برید بپرسید…آیا میشه یک نفر در اثر ضربه مغزی ۱۵ دقیقه بیهوش بشه بعد پاشه در حالیکه لبخند مونالیزا بر لب داره از خودش سلفی بگیره؟! انگار بیهوش شدن و ضربه مغزی بچه بازیه… »

لطفا این ویدیو را هم در لینک زیر ببینید تا با ماهیت محمد نوری زاد و این حکومت بیشتر آشنا شوید:
http://goo.gl/tzLB7Z

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: