کامبیز فروهر همسر مسیح علی‌نژاد: خیلی خنده دار است که سوژه داغ برای برخی از ایرا…

‫کامبیز فروهر همسر مسیح علی‌نژاد: خیلی خنده دار است که سوژه داغ برای برخی از ایرانیان این نیست که احمد خاتمی با لحن تند جواب یک خبرنگار را می دهد. سوژه داغ این نیست که یک آیت الله دستپاچه شده و با چنان لحن تندی جواب خبرنگار را می ده. یعنی تا جمله من مسیح علی نژاد هستم را که می شنود خودش را می بازد. سوژه برعکس شده و دو سه جا می بینم که حتما از طرف ارتش سایبری هم تشویق می شود این است که مسیح شماره تلفن احمد خاتمی را از اکجا آورده. این ماجرا من را به یاد گزارش خودم در مورد حمید ابوطالبی می اندازد. مخاطبان ایرانی تنها مخاطبانی بودند که می پرسیدند این خبر ابوطالبی که یکی از گروگان گیر ها بوده را چطور به دست آوردی و بعد قصه می ساختند که لابد این خبر را از کسی گرفتی. برای دایی جان ناپليون ها هیچ توضیحی قانع کننده نیست. من کارم را می کنم و به سردبیرم توضیح می دهم. با این همه این رفتار برخی از ایرانی ها خیلی برایم عجیب است که دنبال سورس خبری خبرنگار می گردند تا سوژه داغی که افشا کرده.

سپیده دم: آقای فروهر قضاوت در مورد اظهارات شما را به مردم واگذار می‌کنیم و فقط به ذکر این نکته بسنده می‌کنیم، که ارتش سایبری که جنابعالی به آن اشاره کردید، همانها هستند که هرگاه ما سوالی در مورد عملکرد سیاسی همسرتان و دیگر طرفداران حسن روحانی مطرح کردیم، با فحاشی و تهدید به گردانندگان سپیده دم و دیگر کاربران حمله کردند. اصولا ارتش سایبری در حمایت از مقامات جمهوری اسلامی و لابی‌های رژیم در خارج از کشور حمله میکنند و نه در حمایت از مخالفان نظام!

پس از انتشار ویدیو یی تحت عنوان "فحاشی کریه‌ترین و منفور ترین چهره‌های نظام جهت اعتبار بخشیدن به مهره های خودی" در صفحه سپیده دم یکی‌ از کاربران فیسبوک نوشت: امکان نداره !! هرگز امکان نداره یک نفر قبل از اینکه بپرسه مخاطبش کیه جواب سوالاشو بده!
یعنی اون گوشیو برداشته و این مستقیم پرسیده این چه حرفی بوده شما زدی؟؟!!
اصلا امکان نداره … چه سیاه بازی تابلو و مسخره ای بود!!

لطفا این ویدیو را در لینک زیر ببینید:
http://goo.gl/GQj3FO

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: