عده‌ای از هموطنان تصور میکنند دیدار‌های اخیر مقامات جمهوری اسلامی با مقامات آمری…

‫عده‌ای از هموطنان تصور میکنند دیدار‌های اخیر مقامات جمهوری اسلامی با مقامات آمریکایی کاملا بی‌ سابقه است و میتواند باعث گشایشی در زندگی‌ مردم ایران شود. اما دیدار‌ها و نامه نگاری‌های مقامات آمریکایی با آخوند‌ها از همان روز‌های قبل از انقلاب آغاز شده بود. اسناد نامه نگاری بین خمینی و کارتر دیگر مخفی‌ نیست، و تصاویر رمزی کلارک در نماز جماعت پشت سر خمینی و گفتگو با بانی‌ صدر و ابراهیم یزدی نیز در اینترنت موجود است.

رمزی كلارك حتی در دیدار با محمود احمدی‌نژاد در ارديبهشت ۱۳۸۸ با ابراز خوشحالي از ملاقات رودر رو گفت: بهترين خاطرات من مربوط به دوران ديدار با آيت‌الله خمينی است!

اما آیا به نظر شما این دیدار‌ها به بهبودی زندگی‌ ایرانیان کمک نمود؟

چپی ها و اسلام گرایان همواره کوشیده اند رمزی کلارک را فردی عدالت خواه که در هنگام انقلاب هیچ مسولیتی یا ماموریتی از سوی دولت امریکا نداشته معرفی کنند تا همکاری امریکا با خود را در جریان انقلاب اسلامی انکار کنند. این چند عکس سند گویایی است در میزان استقلال و بویژه عدالت خواهی دروغین جناب رمزی کلارک.

چرا چپ ها و اسلام گرایان از افشای روابط شان با دولت امریکا می ترسند؟

زیرا در حالی که با شعارهای ضد امپریالیستی و ضد آمریکایی مردم را فریفته بودند و به خیابان ها کشاندند، پس پرده با دولت امریکا برای برقراری یک رژیم مذهبی در ایران همکاری داشتند و رو شدن دستشان نشان می دهد که تا چه اندازه فریبکار و دودوزه باز هستند و شرافت و اخلاق سیاسی ندارند.

گزارش کامل در سایت روشنگر نسل سوخته:
http://goo.gl/5NG6WC

دکتر مایک ایوانز ، در کتاب :"جیمی کارتر، حزب چپ لیبرال و هرج و مرج در جهان" مینویسد: جیمی کارتر برای حساب خمینی در پاریس چکهایی متنوع ۱۵۰ میلیون دلاری میفرستاد که وظیفه اش سرنگونی شاه ایران و از بین بردن ملت وی بود … او همچنین مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار به جنگجویان اخوان المسلمین داد که با همان پولها طالبان و القاعده را بنیانگذاری کردند … همچنین مبلغ ۹/۷ بیلیون دلار برای پس فرستادن گروگانهای امریکایی پس از ۴۴۴ روزاسارت ، به جمهوری اسلامی بخشید ..

دکتر مایک ایوانز می‌گوید من این داستان «شوک آور» را به صورت کامل در کتاب "جیمی کارتر، حزب چپ لیبرال و هرج و مرج در جهان" شرح داده ام.

من نوشتم که چگونه تصمیمات اتخاذ شده باعث ایجاد امیدواری کاذب شد و ساختار جهان اسلام را تغییر داده و باعث ایجاد جنبش های افراطی متعصب که مسئول تروریسم در سطح جهان هستند، شد!

دکتر عباس میلانی نیز در کتاب « نگاهی‌ به شاه » نوشته است که خمینی در نامه‌ای که مستقیماً برای کارتر فرستاد نوشت: « شما ارتش را خنثی کنید، دفاع از بختیار را وا بگذارید، در مقابل ما کمونیسم را مهار می‌کنیم و نفت را می‌‌فروشیم! »

محمدرضا پهلوی نیز در آخرین مصاحبه خود در جزیره‌ پاناما با دوید فراست که از بیماری سرطان خون رنج میبرد با چهره‌ای کاملا غمگین و خسته گفت: آیا او (خمینی) میتوانسته تمام این سیستم را طراحی، برنامه ریزی و اجرا کند؟ من می‌دانم که کسی‌ به تنهایی‌ نمی‌تواند که کار چنین عظیمی‌ را اجرا کند. و می‌دانم که پول‌های هنگفتی هزینه شد، این را هم می‌دانم!

این را هم می‌دانم که از فوق متخصصان تبلیغات و پروپاگاندا استفاده شده است که ما را ظالمترین ظالمها و هیولا نشان دهند، و بر عکس طرف مقابل را طوری نشان دهند که انقلابیونی طرفدار مردم سالاری ، لیبرال، … که قصد نجات کشور را دارند هستند!

همچنین می‌دانم که بی‌ بی‌ سی‌، بنگاه سخن پراکنی بریتانیا چه رفتار خصمانه‌ای بر علیه ما داشت. برای اینکه ما باید جریمه می شدیم!

سالها پیش رونالد ریگان نیز به کمک آمریکا در سقوط پادشاه ایران اقرار کرد و گفت: این لکه سیاهی در سیاست ماست که باعث سرنگونی شاه شدیم!

گزارش ویدیویی در لینک زیر:
http://goo.gl/ujDo50

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: