پس از انتشار مصاحبه با دکتر منوچهر رزم آرا و سخنان افشاگرانه او در مورد حمایت ما…

‫پس از انتشار مصاحبه با دکتر منوچهر رزم آرا و سخنان افشاگرانه او در مورد حمایت مالی‌ هاشمی‌ رفسنجانی‌ از بعضی از گروه‌های اپوزیسیون و از جمله رضا پهلوی و شورای ملی‌، در روز‌های اخیر ادمین‌های چند صفحه مختلف از جمله صفحه «تاریخ در تصویر»، «دهه پنجاهی‌ها» و «رو دست» از همراهان خود خواستند صفحه سپیده دم را آنلایک نمایند.

چند روز بعد در تاریخ ۲۷ دسامبر ۲۰۱۴ حامیان دولت جمهوری اسلامی (کوهیار گودرزی زندانی سیاسی، آزاده اسدی خبر نگار رادیو فردا و یکی‌ از دوستان صمیمی‌ مسیح علی نژاد، و مانا نیستانی کارتونیست ، …) نیز در یک اقدام هماهنگ با مطرح کردن اتهاماتی بر علیه گردانندگان سپیده‌دم از دوستان و همراهان خود خواستند، صفحه سپیده دم را آنلایک کنند. (کوهیار گودرزی پارا فراتر گذاشت و با تگ کردن دوستان خود، از آنها خواست تا آنها نیز چنین کنند و در نهایت صفحه سپیده دم را به فیسبوک رپورت کنند)

این برای دومین بار است که کوهیار گودرزی اتهاماتی را بر علیه گردانندگان سپیده دم مطرح مینماید. اولین بار در تاریخ (۲۹ شهریور ۱۳۹۲ – ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۳) پس از آزادی از زندان و خروج از کشور با هماهنگی‌ بسیاری از فعالین و خبرنگاران، اتهاماتی را بر علیه گردانندگان سپیده دم در صفحه مبارزه با چرندیات (که توسط حکومت ایران پشتیبانی‌ میشود) مطرح نمود، که تا به امروز چشم پوشی و پاسخی به ایشان داده نشد.

از این رو از جناب آقای کوهیار گودرزی دعوت مینماییم تا در یک گفتگوی اسکایپی شرکت نمایند، به مدت ۱۰ دقیقه دلایل کار خود را توضیح دهند، ما هم در یک زمان برابر ۱۰ دقیقه‌ای به اتهامات ایشان پاسخ خواهیم داد، و در نهایت با انتشار فایل صوتی قضاوت را به عهده افکار عمومی‌ خواهیم گذاشت.

گفتگو با دکتر منوچهر رزم‌آرا وزیر بهداشت دولت دکتر شاپور بختیار و آخرین نخست وزیر رژیم مشروطه سلطنتی ایران در لینک زیر:

http://goo.gl/3Sogse

ما در صفحه سپیده دم بدون تعصب به هیچ گروه و دسته سیاسی انتقادات نسبت به همه افراد و گروهها در عرصه سیاست را مطرح مینمائیم و در این مسیر هیچ خط قرمزی نمی شناسیم به جز " قوانین فیسبوک، قوانین حقوق بشر، قوانین بین‌المللی". پر واضح است خود نیز موظف هستیم به سوالات هموطنان گرامی‌ جهت شفافسازی پاسخ دهیم.

به هرگونه سوال و ابهام، مشروط به اینکه وارد حریم و امنیت شخصی‌ نشود، به مرور پاسخ داده خواهد شد.

در قسمت کامنت‌ها میتوانید پرسش های خود را مطرح نمائید.
سوالات با بیشترین لایک به صورت پست جداگانه در آینده پاسخ داده خواهد شد.

لازم به ذکر سپیده دم به هیچ کشور، سازمان، گروه و حزب سیاسی وابسته نیست، و ما با مخاطرت فراوان تلاش کرده ایم بستری برای مطرح کردن نظرات مختلف فراهم آوریم، تا پرسش‌ها و انتقادات نسبت به عملکرد شخصیت‌های سیاسی، رهبران احزاب و سران حکومت، فعالین سیاسی،… منتشر شود و پس از تبادل نظر قضاوت نهائی به عهده افکار عمومی‌ خواهد بود. و در این رابطه هیچ استثنائی هم قائل نخواهیم شد.

اتهامات مطرح شده بر علیه گردانندگان صفحه سپیده دم را میتوانید در صفحهٔ کوهیار گودرزی، آزاده اسدی، و مانا نیستانی بخوانید.

http://j.mp/1AlmjkD
http://j.mp/1wy1KTC
http://j.mp/1AlmlJi

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: