سپهر آزادی: ایشان (نفيسه كوهنورد) مدعی اند که کارشان را به نحو احسن انجام داده ا…

‫سپهر آزادی: ایشان (نفيسه كوهنورد) مدعی اند که کارشان را به نحو احسن انجام داده اند ، اما بنده یک سوال از شما دوستان گرامی دارم ، اگر در تمامی گزارشات تهیه شده از وضعیت دریاچه اورمیه توسط بی بی سی ، آرم این شبکه را برداشته و بجایش، آرم شبکه یک سیما یا شبکه خبر یا 20:30 رو قرار می دادیم، آیا کسی در عدم تطابق محتوایش با رسانه های حاکمیت تردیدی بخود راه میداد!؟

""حقیقتا ،‌این سکوت ، بی تفاوتی و بایکوت خبری رسانه ها در برابر این همه حقیقت غیر قابل کتمان در خصوص علت اصلی خشکانیدن تعمدی دریاچه توسط حاکمیت، از برای چیست ؟!""‬


Timeline Photos
قضاوت با شما !

از آنجائیکه ادعای مطرح شده از سوی ما در مورد دریاچه اورمیه ، برای اولین بار در این چند سال اخیر از سوی یک صفحه پرمخاطب و تاثیر گذار فضای مجازی
(فارس زبان) مورد حمایت قرار گرفت ، لذا با توجه به اهمیت اتفاق رخداده ، تلاش کردم تا جائیکه امکان دارد این اقدام مبارک ، شجاعانه و تحسین برانگیز صفحه سپیده دم را در تمامی صفحات افراد شناخته شده و پرمخاطب به اشتراک بگذارم ، یکی از این صفحات نیز ، صفحه خبرنگار محترم BBC خانم "نفیسه کوهنورد" نیز بودند که دلیل انتخابم نه تنها بر مبنای حرفه ایشان بلکه بیشتر بسبب "اورمیه ای " بودن وی بود !

در پی نقدی که ایشان به کامنت اول بنده داشتند ، بعد از نگاشتن کامنت دوم ، بلافاصله شاهد حذف آن پاسخ از سوی خانم کوهنورد بودم و از آنجائیکه
می دانستم این اتفاق خواهد افتاد تصویری از آن به یادگار برای خود نگه داشتم زیرا قبلا نیز چنین اتفاق مشابهی بر سر پاسخم آمده بود !

طی یک سال اخیر چند بار بصورت پیام خصوصی از ایشان درخواست همکاری در خصوص این موضوع داشتیم که متاسفانه گویا سرنوشت آوارگان سوری و عراقی و ایزدی و …. بسیار پراهمیت تر از سرنوشت هم میهنانشان می باشد که هرگز تمایلی برای این همکاری از خود نشان ندادند یا بهتر گوئیم :

"نتوانستند/اجازه نداشتند که نشان دهند ! "

** ایشان مدعی اند که کارشان را به نحو احسن انجام داده اند ، اما بنده یک سوال از شما دوستان گرامی دارم ، اگر در تمامی گزارشات تهیه شده از وضعیت دریاچه اورمیه توسط بی بی سی ، آرم این شبکه را برداشته و بجایش ، آرم شبکه یک سیما یا شبکه خبر یا 20:30 رو قرار می دادیم ، آیا کسی در عدم تطابق محتوایش با رسانه های حاکمیت تردیدی بخود راه میداد !؟

""حقیقتا ،‌این سکوت ، بی تفاوتی و بایکوت خبری رسانه ها در برابر این همه حقیقت غیر قابل کتمان در خصوص علت اصلی خشکانیدن تعمدی دریاچه توسط حاکمیت ، از برای چیست ؟!""

( لازم به توضیح هست که این پیام خصوصی خانم کوهنورد را بیش از یک سال در آرشیو خود داشته ام ، و قصد نداشتم آنرا در معرض دید همگان قرار دهم ،‌ اما موضع فرار به جلوی ایشان ، و سکوت و بی تفاوتی شان در پیگیری های پیام خصوصی ، ناچارا بنده را به چنین کاری وا داشت تا قضاوت با افراد باشد ! )

[ ذکر این نکته نیز خالی از لطف نخواهد بود که صفحه بی بی سی ،‌نیز همان اوایل بنده را بدلیل انتشار اخبار مرتبط با دریاچه در صفحه شان مسدود نمود ! ]

"اورمو گولی اولن دئیر/دریاچه اورمیه زنده هست ،‌ زنده نیز می ماند" — with Mehsa Mehdili Berzin and 37 others.
‫لطفا جهت دسترسی دوستان به این سایت لینک ها را به اشتراک بگذارید‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: