آیا «براندازان» دزدان بیت المال هستند؟ آیا «دزدان بیت المال» «برانداز» هستند؟…

‫آیا «براندازان» دزدان بیت المال هستند؟ آیا «دزدان بیت المال» «برانداز» هستند؟

اگر «برانداز» را بر اساس فرهنگ لغات سیاسی به «دگرگونی‌ خواهان» و کسانی‌ که «خواهان تغییر ساختار نظام ولایت فقیه و قانون اساسی‌» هستند معنی کنیم، میر حسین موسوی که گفته میشود در حصر خانگی است پس از سالها سکوت در اولین واکنش رسانه‌‌ای «تهمت براندازی» را رد کرد و می‌گوید: «برانداز» کسانی هستند که از جیب مستضعفان و پابرهنگان و فقرا فسادهای عظیم را در کشور ایجاد کرده‌اند!

حال باید پرسید اگر میرحسین موسوی خواهان حفظ «نظام ولایت فقیه» و «حکومت مذهبی‌» است چرا پایبندی خود را به نظام زودتر اعلام نکرد و سالها هزینه‌های زیادی را به مردم تحمیل نمود؟

آیا واقعا کسانی‌ مانند «هاشمی‌ رفسنجانی‌» و «سید علی‌ خامنه ای» که «جیب مستضعفان و پابرهنگان و فقرا فسادهای عظیم را در کشور ایجاد کرده‌اند» خواهان براندازی و تغییر ساختار موجود هستند یا خواهان حفظ شرایط موجود؟

از آنجا که گفته میشد میر حسین موسوی در حصر خانگی است و ارتباط آنها با رسانه‌‌ها قطع است، ما نیز در طول چند سال گذشته انتقادی نسبت به عملکرد سیاسی ایشان مطرح نمی‌کردیم، اما حال که ایشان اخبار سیاسی را دریافت میکنند و دست‌هایی نامرئی مواضع ایشان را به بیرون انتقال میدهند،چه خوب است به این پرسش ها پاسخ دهند.

یکی‌ از کاربران فیسبوک به نام صدیقه نوشته است: «ایشون که تو حصر دسترسی به چیزی نداشتن. پس چطور خبردار شدن چطور بیانیه دادن. نمیشد تو این مدت بیانیه بده برای جوونایی که فقط بخاطر در دست داشتن عکس ایشان زندان هستن. هر چقدر میخواهم فکر کنم که اشتباه میکنم نميشه. پس جنتی راست ميگفت که امکاناتشان فراهمه فقط هروقت که لازم بدونن ازش استفاده میکنند. وااااای ما مردم چقدر ساده ایم و اینها چه بازیگران قهاری هستن»

آیا پیش بینی‌ بیژن فتحی پدر محمد و عبدالله فتحی دو برادر جوان که دراصفهان اعدام شدند به وقوع میپیوندند؟

آقای فتحی ۹ ماه پیش در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ در یک آکسیون اعتراضی به «بازرسی توام با ضرب و شتم زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ اوین» در ونکور کانادا گفته بود:

«نیروهای اصلاح طلب با دلار‌های نفتی‌ که در ایران میگیرند، از جناح اصلاح طلب مانند آقای کرباسچی، و بانک هایی که دارند آمدند اینجا و دارند فعالیت میکنند، که نهایتا رهبریت اپوزیسیون در داخل کشور را آقای موسوی و کروبی اعلام کنند، و در صورتی‌ که هاشمی‌ و خاتمی نتوانستند کاری کنند، و خامنه‌ای برداشته شد، جریان در دست همان قدرت و قاتلین قبلی‌ …»

http://goo.gl/ZBzmrZ

از موسوی و کروبی براندازی بر نمی‌آید – یادداشتی از مجید محمدی

کسانی که می‌خواهند جمهوری اسلامی نباشد باید ابزارهای رسیدن به بدیل آن را معرفی کرده و شکل دهند. موسوی و کروبی نه تنها ایده‌ی دولت در تبعید را هیچگاه پی نگرفته‌اند بلکه همیشه به جمهوری اسلامی ابراز وفاداری کرده‌اند.

ادامه مقاله در لینک زیر:
http://goo.gl/c1Vqfa

محمدرضا عارف سیاستمدار «اصلاح طلب»: انقلاب ما هیچ‌گاه متوسل به خشونت نشده:
http://goo.gl/7sY7mZ

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: