هفته گذشته ۹ دی‌ ۱۳۹۳ یکی‌ از کاربران فیسبوک به نام سید محمود محمدی در کامنتی نو…

‫هفته گذشته ۹ دی‌ ۱۳۹۳ یکی‌ از کاربران فیسبوک به نام سید محمود محمدی در کامنتی نوشت: "ببخشید میشه بفرمایید از چه طریقی برادران فتحی شدن زندانی‌های سیاسی اعدام شده؟ من به هیچ عنوان طرفدار نظام نیستم و حتی به شدت از نظام هم متنفرم ولی تا جایی که حافظه من یاری میکنه این دو برادر به اتهام سرقت مسلحانه تو چند شهر از جمله فردیس کرج ( سرقت طلا فروشی در روز روشن که ۱۶کیلو طلا بوده) اعدام شدن و به هیچ عنوان سیاسی نبودن حالا اگر بنده اشتباه میکنم خواهشا اطلاعات دقیق تر بدیدن تا از این اشتباه بیرون بیام."

حال جهت قضاوت افکار عمومی‌ ویدئویی آماده کردیم که با هم میبینیم. محمد و عبدالله فتحی دو برادر زندانی بودند که در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ به اتهام سرقت مسلحانه و محاربه اعدام شدند.

لازم به ذکر است با مقایسه اظهارات مهوش علاسوندی و بیژن فتحی در مصاحبه‌های مختلف و در مراسم خاکسپاری، کمترین تناقض گویی دیده می‌شود، اما در مقابل با حکومتی مواجه هستیم که دروغگویی اش شهره خاص و عام شده است.

مهوش علاسوندی مادر محمد و عبدالله فتحی از کشور خارج شده و به همراه هسرش لباس‌های پسرانش را پرچم نه به اعدام کرده و به کمک مادران دیگر که فرزندانشان اعدام، سر به دار و یا تیرباران شدند، قصدش رساندن صدای قربانیان جمهوری اسلامی است.

اما اینک عده‌ای از جوانان که ادعا میکنند زندانی سیاسی بودند صدای مادر محمد و عبدالله فتحی را در کانادا سرکوب کردند.

مهوش علاسوندی که در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ در یک آکسیون اعتراض به «بازرسی توام با ضرب و شتم زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ اوین» در ونکور کانادا شرکت کرده بود در مورد هجوم سلمان سیما به سخنرانان و تلاش برای گرفتن میکروفن از آنها و همچنین هل دادن همسرش بیژن فتحی می‌گوید: این ویدیو نشان از نفوذ عناصر اصلاح طلب حکومت ننگین اسلامی ضد انسانی در میان اپوزیسیون! در تورنتو است که اگر اپوزیسیون! واقعی و در مبارزه علیه رژیم اسلامی ضد بشری حساس و گوش بزنگ بود باید از نهاد مادران علیه اعدام پشتیبانی می کردند و این نیروهای نفوذی اصلاح طلبان را محکوم و از بین خود طرد و هر دسته و گروهی که با آنها کار می کند ( مانند «شورای ملی» ) و … را نیز مورد سئوال قرار داده و از آنها بخواهند که در مورد همکاری خود با اصلاح طلبان موضع خود را شفاف و طی یک بیانیه رسمی اعلام نمایند زیرا که این برنامه به دعوت «شورای ملی» بود . و اگر شاخه شورای ملی در تورنتو خود سر این کار را می کند نیز مشخص باشد و یا اینکه از بالا دستور می گیرد و در مجموع موضع شورای ملی در رابطه با اصلاح و همکاری با آنها مشخص شود!

همچنین میتوانید این ویدیو را در یوتیوب ببینید:
http://j.mp/1Dlkeqk

***
اسناد ارتباط خانواده هاشمی‌ رفسنجانی‌ با رضا پهلوی و شورای ملی‌ در لینک زیر:
http://goo.gl/WPQNhl

فراموش نکنیم که صفحه آزادی‌های یواشکی تنها چند روز پس از حمله بی‌ رحمانه «پنجشنبه سیاه» در بند ۳۵۰ اوین و ضرب و شتم زندانیان سیاسی راه اندازی شد، (پنجشنبه سیاه اواخر فروردین ۱۳۹۳ – راه‌اندازی صفحه آزادی‌های یواشکی اوایل اردیبهشت ماه ۱۳۹۳) و اعتراض خانواده‌ها در داخل کشور و فعالین حقوق بشر در خارج از کشور را که میرفت دولت جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد و وادار به پاسخگویی نماید، خنثی نمود!

آیا به نظر شما حمایت همین زندانیان سابق که در سرکوب‌های خارج از کشور شرکت میکنند، از صفحه آزادی‌های یواشکی تصادفی است؟‬


‫فریاد این مادر و پدر به سادگی‌ خاموش نمی‌شود‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: