سخنی با مانا نیستانی آیا مشارکت فعال مانا نیستانی در حمله سازمان یافته حامیان…

‫سخنی با مانا نیستانی

آیا مشارکت فعال مانا نیستانی در حمله سازمان یافته حامیان دولت و ارتش سایبری به سایت سپیده دم، با اصل آزادی بیان سازگاری داشت؟ مانا نیستانی، در همدردی با قربانبان حمله به نشریه فرانسوی شارلی ابدو طرحی کشیده اما میتواند توضیح دهد چه طرحی برای سرکوب آزادی بیان رسانه‌‌های مستقل ایرانی‌ در دست اجرا دارد؟

این افراد با فحاشی و «ام الفساد نامیدن خواندن سپیده دم»، همانند بسیجی‌ ها و گروه‌های فشار هنگام حمله به دفتر یک روزنامه عمل کردند و اعضا و همراهان صفحه سپیده دم را نیز «مشتی مجاهد و سلطنت طلب» نامیدند!

در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۴ ( ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ) طی‌ یک پیغام خصوصی به جنابعالی اطلاع داده شد مطلبی که بر علیه سایت سپیده دم به اشتراک گذاشتید توسط وزارت اطلاعات دولت تدبیر تنظیم و منتشر شده … در پاسخ نوشتید : با این حجم دروغ بستن به آدم‌ها برای من خیلی نزدیک تر به منطق است که خود شما همچه ارتباطاتی داشته باشید: روش برخورد عین کیهان، نوع برخورد عین کیهان، روش درست کردن صفحات قلابی دقیقا عین برادران سایبری. در واقع از نظر من شما سر سوزن فرقی با کسانی که اطلاعاتی می نامید ندارید. هیچ فرقی.

و پس از ارسال پیغام، ادمین ما را بلاک کردید تا امکان پاسخ گویی از او گرفته شود.

به پروفایل دیگر شما پیغام فرستاده شد، آنجا هم بلاک کردید!

تقاضای ما مشخص بود، تصور کردیم شاید شما به اشتباه در این حمله سازمان یافته که خواهان بسته شدن سایت ما شده بودند شرکت کردید. اما شما به همراه دیگر حامیان دولت و ارتش سایبری به حملات علیه سایت سپیده دم ادامه دادید.

اتهامات مطرح شده در کدام دادگاه به اثبات رسیده بود که جنابعالی این چنین مصمم در حملاتی که صدها نفر با فحاشی و تهدید خواهان بسته شدن صفحه ما بودند شرکت کردید؟

حال بار دیگر از شما تقاضا می‌کنیم این ویدیو را ببینید و به ما بگویید آیا هیچ عقل سلیمی میتواند باور کند در حکومت مذهبی‌ ایران در صدا و سیماي زیر نظر «ولایت مطلقه فقیه»، که تمام دالان‌هایش تحت نظر وزارت اطلاعات است یک صفحه‌ای که ادعا میشود گردانندگانش آتئیست و ضد حکومت هستند! این امکان برایش فراهم شده باشد به عنوان یک «مرجع معتبر» جهت تشخیص واقعی‌ بودن اخبار معرفی‌ شود؟؟ آن هم در یک برنامه تلویزیونی با «پخش زنده» ( که فقط به نور چشمی‌ها چنین مجوزی داده میشود)

http://goo.gl/NPVEug

آقای نیستانی آیا مشارکت فعال جنابعالی در حمله سازمان یافته حامیان دولت و ارتش سایبری به سایت سپیده دم، با اصل آزادی بیان سازگاری داشت؟ شما، در همدردی با قربانبان حمله به نشریه فرانسوی شارلی ابدو طرحی کشیده اما میتواند توضیح دهد چه طرحی برای سرکوب آزادی بیان رسانه‌‌های مستقل ایرانی‌ در دست اجرا دارید؟

همراهی شما با افرادی که ضمن فحاشی و «ام الفساد نامیدن خواندن سپیده دم»، مانند بسیجی‌ ها و گروه‌های فشار هنگام حمله به دفتر یک روزنامه عمل کردند و اعضا و همراهان صفحه سپیده دم را نیز «مشتی مجاهد و سلطنت طلب» نامیدند! چه مفهومی‌ دارد؟

آری "حادثه پاریس اعلام جنگ علیه کاریکاتوریست ها بود" اما آیا حمله شما و دوستانتان اعلام جنگ به رسانه‌‌های مستقل مخالف حکومت نبود؟‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: