بسیاری از رسانه‌‌ها در روز‌های گذشته از «درگیری فیزیکی» و ضرب و شتم علی مطهری د…

‫بسیاری از رسانه‌‌ها در روز‌های گذشته از «درگیری فیزیکی» و ضرب و شتم علی مطهری در صحن علنی مجلس خبر دادند.

موج ابراز همدردی با این نماینده زن ستیز تا آنجا پیش رفت که پونه قدوسی مجری بنفش پوش بی‌ بی‌ سی‌ فارسی در صفحه فیسبوک خود نوشت:
Je suis ali motahari
من علی‌ مطهری هستم
http://goo.gl/uihvxb

حال با توجه به سابقه دروغ پردازی مقامات و رسانه‌‌های جمهوری اسلامی، سوال اینجاست چرا هیچ ویدیویی از صحنه این «درگیری فیزیکی» منتشر نشده؟

آیا هیچ کدام از نمایندگان موبایل به دست از این صحنه فیلمبرداری نکرده است؟ همانطور که از ضرب و شتم محمد نوری زاد در خیابان تا کنون هیچ شهروند کنجکاوی با موبایل فیلمبرداری نکرده؟

لطفا یک بار دیگر این ویدیو را ببینیم و این سوالات را هر چند روز در ذهن خود مرور کنیم:
http://goo.gl/bc7UWF

چطور میتوانیم به یک نفر اعتماد کنیم؟ در زندگی‌ خصوصی چطور میشود به یک نفر اعتماد کرد؟

آیا هنگام ازدواج در مورد سابقه فردی که می‌خواهید با او زندگی‌ مشترك تشکیل دهید تحقیق نمیکنید؟

چطور در زندگی‌ سیاسی ما کاملا بر عکس است، و کسانی‌ را که جان، مال، امنیت ما در گرو انتخاب سیاستمداران است، بدون تحقیق و مطالعه در مورد سوابق آنها، سرنوشت خود را به دست آنها می‌سپاریم و گول حرف‌های فریبنده آنها را می‌خوریم؟

در صورتی‌ که اینترنت دسترسی ما را به منابع مختلف، کتاب خانه‌های اونلاین، آرشیو فیلم و ویدیو آسان‌تر کرده است. (البته ناگفته نماند بسیاری از هموطنان داخل کشور به دلیل فیلترینگ و سانسور، دسترسی‌ آنها به منابع مستقل بسیار محدود شده است.)

خسرو فروهر: آیا من این حق را دارم از نسلی که در سال ۵۷ به خمینی اعتماد کرد، آیا من این حق را دارم که بعد از ۳۵ سال یک بار شک بکنم؟

علی مطهری یکی‌ از حامیان اصلی‌ حسن روحانی در انتخابات سال ۱۳۹۲ پس از سخنانی در مورد حوادث سال ۸۸ گفته است: "در ایام نهم دی امسال برخی رسانه‌ها از جمله صدا و سیما راه افراط پیمودند و بر طبل تفرقه کوبیدند و ماهیت ۹ دی را آن گونه که دوست داشتند معرفی کردند، در حالی که همه می‌دانند در نهم دی سال ۸۸ «مردم» با قطع نظر از تخلفات «دو طرف فتنه»، به دفاع از «انقلاب و نظام جمهوری اسلامی» پرداختند. اگر بخواهیم روز ۹ دی را مظهر تفرقه میان ملت قرار دهیم دیگر یوم‌الله نخواهد بود بلکه یوم الشیطان خواهد بود."

لازم به ذکر است تظاهرات ۹ دی ۱۳۸۸ با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ریاست «احمد جنتی»، در واکنش به اعتراضات به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در تاسوعا و عاشورای ۱۳۸۸ که توسط گروهی «هتک حرمت» خوانده شد انجام گردید.

علی‌ مطهری چندی پیش در مجلس گفته بود: سالروز ۹ دیماه سال ۸۸ را گرامی‌ میدارم. (دقیقه ۴:۳۶ ویدیو)

http://goo.gl/DJMweL

علی‌ مطهری یکی‌ از زن ستیز‌ترین مقامات جمهوری اسلامی چندی پیش گفته بود: «اگر ما مساله حجاب را رها کنیم، این در یک حد معینی متوقف نخواهد شد، می‌شه اروپا و شما مطمئن باشید که مانند اروپا خواهد شد، مخصوصاً خانم‌های ایرانی‌ استعداد این موضوع را هم خیلی‌ خوب دارند.»

علی مطهری فردی‌ست که به دولت پیشنهاد می کند که در مبادی ورودی دانشگاهها مأمورانی گذاشته شود تا از ورود افراد بدحجاب جلوگیری به عمل آورند « دولت باید در مبادی ورودی دانشگاهها از ورود دانشجویان بد حجاب جلوگیری کند. محیط دانشگاه محل حضور دانشجویان بد پوشش و محل تحریک غریزه جنسی نیست و دولت هم نباید برخورد با این افراد را به دانشجویان متدین واگذار کند بلکه خود دولت باید ساز و کاری فراهم نماید تا در مبادی ورودی دانشگاهها از ورود افراد بدحجاب اعم از دختر و پسر جلوگیری شود.

علی مطهری: غرب به سوی ارتباط با حيوانات پیش می رود

علی‌ مطهری همچنین در اعتراض به انتقاد پارلمان اروپا به وضعيت حقوق بشر در ايران و اين که اصولا علل اختلاف ما با آنها در بحث حقوق بشر چيست در یک مصاحبه تلویزیونی گفت:

حقوق بشر از نظر اسلام مبتنی بر برخي اصول و مبانی فکری اجتماعی مانند آزادی و انسانيت است. البته نگاه اسلام به مقولاتي مانند آزادی و انسان‌شناسی با نگاه غرب متفاوت است!

انحرافات جنسی‌ که در آنجا ( اروپا ) به وجود آمده، که خوب می‌دانید بحث همجنس گرایی اولین بار در اونجا مطرح شده و کم کم داره مساله ارتباط با حیوانات و اینها هم اونجا مطرح میشود … همه اینها به خاطر اون افسار گسیختگی است که آنها در مساله عفاف ، غریزه جنسی‌ و اخلاق جنسی‌ پیدا کردند …

http://goo.gl/Y7Ei6H

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: