“ توبه گرگ مرگه.. ” دو نکته بسیار اساسی‌: نخست این که: همانگونه که می‌دانید ا…

‫“ توبه گرگ مرگه.. ”

دو نکته بسیار اساسی‌:

نخست این که: همانگونه که می‌دانید اثر قلم و هنر، آن هم از طریق رسانه و وسائل ارتباط جمعی‌، هزاران بار بیشتر از آن است که یک مامور اطلاعات و سپاه یا حتی‌ یک مدیر در بدنه رژیم میتواند بر علیه مردم انجام دهد!

بنابراین امثال نوری زاد، نوری زاده، باقی‌، قوچانی، بهنود، علی نژاد، مخملباف، نبوی و بسیاری دیگر، در گمراه کردن مردم و انحطاط جامعه به سوی بیخردی و اطاعت بی‌ چون و چرا از دستگاه ضد انسانی‌، متاسفانه نقش و تاثیر فراوانی‌ داشته اند! این شیوه حمایت آنها از حکومت، به مراتب وحشتناک تر از از گلوله مستقیمی‌ است که قلب ندا‌ها را شکافت یا کنار زدن چهار پایه از زیر طناب دار…!

نکته دوم: امروز نیز این افراد تغییری نکردند، باور آنها همچنان حفظ حاکمیت است، تنها انتظار آنها انتقال قدرت به مهره‌های دیگر است! در حقیقت ماهیت آنان رنگ نباخته و همچنان در حمایت حاکمیت می‌‌کوشند … فقط از شیوه‌های فریبنده تر استفاده میکنند! توجه کنید تمام آنها خطوط قرمز دارند، درواقع هیچ کدام با اساس رژیم مقابله نمیکنند، اینها چه در داخل مثل؛ نوری زاد و چه در خارج در تلاش هستند تا مانع اقدامات ساختار شکنانه آزادی خواهان باشند!

روش‌های جدید و استراتژی‌های امروزشان نظیر: آزادی‌های یواشکی، یا دوره گردی‌های نوری زاد، از این جمله هستند… تصور کنید؛ در این جو خفقانی که یک جمله اعتراضی ساده از یک فرد بی‌ نام و نشان به شکنجه و قتل او می‌انجامد، چگونه است که نوری زاد خیلی‌ راحت میچرخد و مثلا علینژاد حتا با برخی‌ از مقامات حکومت از خارج از ایران گفتگو می‌کند!؟

پاسخ این است: این افراد در حال خدمت به جمهوری اسلام در لباس و ظاهر و حتی گفتار متفاوت هستند! شوربختانه این شیوه بسیار نتیجه بخشی است برای نفوذ در میان مخالفین و آزادی جویان… و باز هم فریب اکثریت مردم…!

کاسپین ماکان
۲۲ دی‌ ۱۳۹۳

معصومه علی نژاد بدون روتوش
http://goo.gl/eFrQIz

یک استاد رشته گرافیک و هنرهای تجسمی: جناب دكتر! نوری زاد، جنابعالی هم شأن مبارزه را لوث نموده و به وسيله‌ای برای كسب درآمد بدل كرده‌ ايد و هم عرصه هنر را به سخره گرفته و بی‌بها نموده ايد!

http://goo.gl/5lEjVj

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: