پیوند حرم حسینی‌ و عوامل سرکوب معترضان در سال ۱۳۸۸ با رپ‌ زیر زمینی‌ و موزیک پاپ…

‫پیوند حرم حسینی‌ و عوامل سرکوب معترضان در سال ۱۳۸۸ با رپ‌ زیر زمینی‌ و موزیک پاپ!

* در تصویر آرمین زارعی با نام هنری آرمین۲ ای‌اف‌ام AFM خواننده رپ زیر زمینی‌! را میبینیم که به همراه بادی گارد خود (با بازو‌های خالکوبی شده و ظاهری به سبک موتور سوارن هارد راک) در مراسم مرتضی‌ پاشایی حضور پیدا کرده، و در تصویر دیگر همان بادی گارد در حرم حسینی‌ در کربلا هنگام تشیع جنازه مهدی نوروزی از عوامل سرکوب معترضان در سال ۱۳۸۸ دیده میشود!

به گزارش رسانه های رژيم ايران ، مهدی نوروزی، عضو شورای فرماندهی بسیج کرمانشاه كه برای‌ دفاع از اماکن مقدسه شیعیان! به سوريه و سپس عراق اعزام شده بود در يك درگيری‌ مستقيم كشته شد. بنابه خبر خبرگزاری‌ فارس وابسته به سپاه پاسداران رژيم ايران، نوروزی‌ نوروزی ابتدا در سوریه حضور داشت و سپس عازم عراق شد، و پیش از این «ده‌ها ماموریت مختلف» در عراق انجام داده است. فارس می‌نویسد، نوروزی که عضو بسیج کرمانشاه بود "پس از اقامت در تهران ده‌ها مأموریت مختلف در دفاع از حریم ولایت و نظام" انجام داد. مهدی نوروزی كه تصاوير وی و همراهانش در حمله به معترضين در سال ۸۸ منتشر شده بود ، یکی از پاسدار چماقداران رژيم در سرکوب قيام مردم ايران در سال ۸۸ بود .

سایت رجانیوز با داعش نامیدن معترضان ۸۸ نوشته است:
حال که خون شهید نوروزی ریخته است، خیلی راحتتر میتوان این ادعا را اثبات کرد که مجاهدت او برای اعتقاداتش بوده است و نه هیچ چیز دیگر. این اعتقادات آنقدری برایش مهم بوده است که جانش را کف دستش بگیرد و در لانه فتنه قیطریه به دل داعشهای ایرانی بزند یا یک تنه جلوی داعشهای یزیدی روز عاشورای سال ۸۸ تهران روی پل حافظ جانفشانی کند و یا به عراق و سامرا برود و مقابل داعش عراقی بایستد.

برای نوروزی، داعش داعش است. ایرانی و عراقی و اروپایی نمی شناسد. باید مقابلش ایستاد، چون آمده است تا مرزهای استراتژیک انقلاب اسلامی را جابجا کند و به ایران و منافع استراتژیکش تجاوز کند.

برای شهید نوروزی داعش، داعش است. ایرانی و عراقی و اروپایی نمیشناسد. باید مقابلش ایستاد. یک روز مغازهها را در خیابانهای تهران آتش میزند، عابرین را برهنه میکند و با سنگ و چوب و آهن بر سر و صورتشان میزند، و یک روز در بیابانهای عراق سر از بدن مخالفانش جدا میکند، پای این سر بریدن هلهله میکند و بعد هم از آن فیلم میگیرد و در دنیا منتشر میکند. یک روز در خیابانهای تهران، به عزاداران روز عاشورای سیدالشهداء علیهالسلام حمله میکند و تکیه و هیاتهایشان را به آتش میکشد و یک روز در عراق و کربلا، به زائرین سیدالشهداء علیهالسلام حمله میکند و خود را در میان آنها منفجر میکند تا عزاداری را کم رونق کرده باشد.
شهید مهدی نوروزی معتقد بود باید مقابل داعش ایستاد، وطنی باشد یا غیروطنی.

وب‌سایت خبرگزاری اهل بیت (ابنا) تصویری از مهدی نوروزی در برخورد با معترضان سال ۱۳۸۸ در ایران را بازنشر کرده است. برپايه اين تصاوير مهدي نوروزي از عوامل حمله به ستاد انتخاباتي ميرحسين موسوی در قیطریه" بوده است. جناح خامنه اي ولي فقيه نظام موسوم به محافظه كاران،نوروزی را عضو رسمی سپاه و برادرزاده بهرام نوروزی٬ معاون پیشگیری سابق ناجا معرفی کرده‌اند. در خبري ديگر رسانه‌های حکومتی از كشته شدن پاسدار حسین احمدی از اعضاي نيروي تروريستي قدس در سوريه خبر داده اند. بنابه گزارش رسانه هاي حكومتي جنازه پاسدار حسين احمدي پس از انتقال به ایران٬ با حضور گروهی از فرماندهان سپاه در شهر «اشتهارد» استان البرز دفن شد. رسانه‌های حکومتی حسین احمدی را عضو رسمی نیروی «قدس» سپاه معرفی کرده‌اند که از آغاز درگیریها در سوریه به این کشور اعزام شده بود. پيش از این در اوایل دی‌ماه نیز رسانه هاي رژيم ايران ،خبر کشته شدن سرتیپ پاسدار حمید تقوی از فرماندهان قرارگاه رمضان و از معاونين پاسدار قاسم سليماني فرمانده نيروي تروريستي قدس در شهر سامراء را داده بودند . گفتني است كه اخيرا يكي از مسئولين حزب دمكرات كردستان عراق در استان ديالي جنايات پاسداران و شبهه نظاميان شيعه وابسته به رژيم ايران در اين استان را بسيار بدتر و فجيع تر از جنايات گروه وحشي و تروريستي ”داعش” ناميده بود.‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: