پیشنهاد مضحک یکی‌ از حامیان دولت «تزویر و اسید» و تلاش مذبوحانه‌ برای «قهرمان سا…

‫پیشنهاد مضحک یکی‌ از حامیان دولت «تزویر و اسید» و تلاش مذبوحانه‌ برای «قهرمان سازی» از یکی‌ دیگر از چهره‌های متحجر حامی‌ دولت

پس از نطق اخیر علی مطهری در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و حواشی ایجاد شده در پی آن، صادق زیباکلام در نامه ای به سفير «سوئد!!!» از وی خواست علی مطهری را به عنوان يکی از «مدافعان حقوق بشر» در فهرست جايزه صلح نوبل قرار دهد!

زیباکلام از حامیان جریان اکبر هاشمی رفسنجانی در این نامه که متن کامل آن در اختیار بهارنیوز قرار داده، از «پیتر تجلر»، سفیر سوئد درخواست کرده است تا علی مطهری – نماینده زن ستیز – را به عنوان یکی از مدافعان حقوق بشر در فهرست جایزه صلح نوبل در سال جاری میلادی قرار دهد.

ظاهراً این استاد علوم سياسی نمی‌داند کاندیداهای جایزه صلح نوبل از طرف کمیته نروژی نوبل وابسته به پارلمان نروژ (برای جایزه صلح) در کشور «نروژ» مشخص میشوند و نوشتن نامه به سفیر سوئد تا اندازه‌ای مضحک به نظر می‌رسد!
آن هم معرفی‌ فردی با آن‌ تفکرات مشعشع که سالها در جهت سرکوب زنان تلاش کرده است!

در روز‌های گذشته رسانه‌‌های وابسته به حکومت و همچنین کارمندان بی‌ بی‌ سی‌ فارسی تلاش گسترده‌ای را جهت ساختن یک «قهرمان» از علی‌ مطهری آغاز کرده اند.

موج ابراز همبستگی‌ با این نماینده «زن ستیز» تا آنجا پیش رفت که پونه قدوسی مجری بی‌ بی‌ سی‌ فارسی در صفحه فیسبوک خود نوشت:
Je suis ali motahari
من علی‌ مطهری هستم
http://goo.gl/uihvxb

این حمایت جانانه مجری زن بی‌ بی‌ سی‌ فارسی در حالیست که فرزند آیت‌الله مطهری تا کنون بیشترین وقت خود را در مجلس و مصاحبه با صدا و سیما در راه حجاب اجباری و سرکوب زنان صرف کرده و برای حفظ حکومت مذهبی‌ جانفشانی می کند!

علی‌ مطهری چندی پیش گفته بود: «اگر ما مساله حجاب را رها کنیم، این در یک حد معینی متوقف نخواهد شد، می‌شه اروپا و شما مطمئن باشید که مانند اروپا خواهد شد، مخصوصاً خانم‌های ایرانی‌ استعداد این موضوع را هم خیلی‌ خوب دارند.»

علی مطهری فردی‌ست که به دولت پیشنهاد می کند که در مبادی ورودی دانشگاهها مأمورانی گذاشته شود تا از ورود افراد بدحجاب جلوگیری به عمل آورند « دولت باید در مبادی ورودی دانشگاهها از ورود دانشجویان بد حجاب جلوگیری کند. محیط دانشگاه محل حضور دانشجویان بد پوشش و محل تحریک غریزه جنسی نیست و دولت هم نباید برخورد با این افراد را به دانشجویان متدین واگذار کند بلکه خود دولت باید ساز و کاری فراهم نماید تا در مبادی ورودی دانشگاهها از ورود افراد بدحجاب اعم از دختر و پسر جلوگیری شود.

علی مطهری: غرب به سوی ارتباط با حيوانات پیش می رود

علی‌ مطهری همچنین در اعتراض به انتقاد پارلمان اروپا به وضعيت حقوق بشر در ايران و اين که اصولا علل اختلاف ما با آنها در بحث حقوق بشر چيست در یک مصاحبه تلویزیونی گفت:

حقوق بشر از نظر اسلام مبتنی بر برخي اصول و مبانی فکری اجتماعی مانند آزادی و انسانيت است. البته نگاه اسلام به مقولاتي مانند آزادی و انسان‌شناسی با نگاه غرب متفاوت است!

انحرافات جنسی‌ که در آنجا ( اروپا ) به وجود آمده، که خوب می‌دانید بحث همجنس گرایی اولین بار در اونجا مطرح شده و کم کم داره مساله ارتباط با حیوانات و اینها هم اونجا مطرح میشود … همه اینها به خاطر اون افسار گسیختگی است که آنها در مساله عفاف ، غریزه جنسی‌ و اخلاق جنسی‌ پیدا کردند …

http://goo.gl/Y7Ei6H

علی‌ مطهری چندی پیش در مجلس گفته بود: سالروز ۹ دیماه سال ۸۸ را گرامی‌ میدارم. (دقیقه ۴:۳۶ ویدیو)

http://goo.gl/DJMweL

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: