پاسخ کوبنده یک زن جوان ایرانی‌ به مصطفی همت از سازگارای پشیمان تا همت و این پاس…

‫پاسخ کوبنده یک زن جوان ایرانی‌ به مصطفی همت

از سازگارای پشیمان تا همت و این پاسدار های دیروز و بیزنسمن های امروز تا توانستند در کردستان تاخت و تاز کردند اعدام کردند و کشتند، فکر میکنید اگر همین همت ها زنده بودند پاسداری بیشتر از جلیلی یا رضائی و ریز و درشت های دیگر میشد؟ همت هم یکی از کشته شده گان جنگ است همان جنگی که خمینی امامش آتش آن را بر افروخت چه فرقی با پسرعمو ی من یا بسیاری جوان ایرانی که آنها نیز در جنگ کشته شده دارد؟ داستان سرائی عاشورای شیعه را در صحرای کربلا را بخاطر بیاورید از رشادت ها حسین و عباس و زینبش. همین رژیم و داستانسرا های بسیارش همت ها را بزرگ کرده کرده اند تا از او شاید کربلای جنوب بسازند. حالا هم پسرکش در فیسبوک سینه زن جمهوری اعدام اسلامی شده است شاید بتواند برای دارو دستهء روحانی دمی تکان بدهد و نگاهی را متوجه خود کند در خانه ی گرم و نرم خود نشسته است و چپ و راست خوزستانی های بی پناه که نان و آب را با خاک میخورند شاخ و شانه میکشد، اگر آن بابا نبود پسرک بابا چه کسی میدانست تو کی هستی و نان که را میخوری؟ چاله دهانت را خاک بگیر نان خور بابا هنوز در خوزستان جوانان رشیدی هست که تو انگشت کوچکشان هم نیستی شرم کن که هنوز از سفره ی کسانی میخوری که دستشان به خون جوانان رشید خوزستان آلوده است. تا چشم باز کردی نان بابا سر سفره ی شما پهن بود همان نانی که از سفره ی همین خوزستانی ها بتو رسیده است آیا تا بحال برای مردم گامی برداشته ای که گنده تر از دهانت مینویسی شرم بر تو و شرم بر روزی که زاده شدی و در دامان جمهوری اعدام اسلامی یک مفتخور و لیچار گو پرورش یافتی.

قلبم با مردم خوزستان و اهوازش است و لب کارونی که دیگر گل بارون نیست خاک بارون است. با آرزوی روزی که لب کارون دوباره گل بارون شود و بهار خوزستان و ایران از راه برسد.

شیلا فرهنگ
۲۵ بهمن ۱۳۹۳

چکیده‌ای از کارنامه شهید همت جهت آشنایی هموطنان با این پاسدار جان فدای آیت‌الله خمینی:
محمدابراهیم همت پس از انقلاب در ایجاد در ایجاد نظم! و دفاع از شهر و کمیته انقلاب اسلامی شهرستان شهرضا نقش اساسی داشت. او از جمله کسانی بود که سپاه شهرضا را با کمک دو تن از برادران خود و سه تن از دوستانش تشکیل داد. اواخر سال ۱۳۵۸ به خرمشهر و سپس به بندر چابهار و کنارک (در استان سیستان و بلوچستان) عزیمت کرد و به فعالیت‌های عقیدتی پرداخت. محمد ابراهیم همت به دستور آیت‌الله خمینی در خرداد سال ۱۳۵۹ به منطقه کردستان جهت سرکوب خونین مردم معترض اعزام گردید.‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: