گفتگوی حاجی و فرزند “شهید همت” حاجی: مصطفی جان هدفت از این پست (خوزستانی‌ها دیگ…

‫گفتگوی حاجی و فرزند "شهید همت"

حاجی: مصطفی جان هدفت از این پست (خوزستانی‌ها دیگه شورش رو در آوردند) چی‌ هست؟

فرزند شهید همت که از سهمیه و رانت‌های مختلف در جمهوری اسلامی استفاده کرده در پاسخ ميگويد: حاجی جان همانطور که در جریان هستید، من پستی گذاشتم، و در اون به برخی‌ گفتم موضوع گرد و غبار !!! را قومیتی نکنید … (با استفاده از شکلک و دلقک بازی و مورد تمسخر قرار دادن درد و رنج مردم خوزستان ؟
http://goo.gl/uwyk06
آيا منظور ایشان از "گرد و غبار"، همان فاجعه زیست محیطی‌ است که مردم منطقه به سختی نفس می کشند و در جاده ها منجر به کشته شدن هموطنان شد؟)

حاجی فراهانی: احسنت، امروزه مریضی‌های فکری مرموزی در بعضی افراد دیده میشود، که ناشی‌ از سطحی نگری، بی‌ سوادی، بی‌ هویتی و خود بزرگ بینی‌ می‌باشد … یاوه گویان زیادند در آرامش ملی‌ گرا، وطن دوست ، قوم پرست ، ستم ستیز، غمخوار مظلومان و … هستند، اما وقت ناقوس مرگ کارزار میاید تکلیف به گردن ندارند و آن موقع شبیه مرد میشوند، درود بر تو‌ای یادگار مردان مرد.

یکی‌ از کاربران فیسبوک در کامنتی نوشته است: "همین شهید همت‌ها و شهید باکری‌ها و شهید چمران‌ها اگر الان زنده بودند نمیذاشتن این آخوندها ۱روز حکومت کنند! "

چکیده‌ای از کارنامه شهید همت جهت آشنایی هموطنان با این پاسدار جان فدای آیت‌الله خمینی:

محمدابراهیم همت پس از انقلاب در ایجاد در ایجاد نظم! و دفاع از شهر و کمیته انقلاب اسلامی شهرستان شهرضا نقش اساسی داشت. او از جمله کسانی بود که سپاه شهرضا را با کمک دو تن از برادران خود و سه تن از دوستانش تشکیل داد. اواخر سال ۱۳۵۸ به خرمشهر و سپس به بندر چابهار و کنارک (در استان سیستان و بلوچستان) عزیمت کرد و به فعالیت‌های عقیدتی پرداخت. محمد ابراهیم همت به دستور آیت‌الله خمینی در خرداد سال ۱۳۵۹ به منطقه کردستان جهت سرکوب خونین مردم معترض اعزام گردید.‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: