آقاى واحدى آيت الله جنتى را همه ميشناسند، لطفا ديگر شاگردان مهدى كروبى و همچنين…

‫آقاى واحدى آيت الله جنتى را همه ميشناسند، لطفا ديگر شاگردان مهدى كروبى و همچنين پدرتان سيد جواد واحدى (عضو هیات موسس جمعیت فدائیان اسلام *) را به مردم معرفى نماييد!

* فدائیان اسلام تشکیلات تروریستى اسلام‌گرای شیعهٔ زیرزمینی در ایران بود که در دههٔ ۱۳۲۰ خورشیدی، به رهبری طلبهٔ جوانی به نام مجتبی نواب صفوی با هدف برقراری حکومت اسلامی تشکیل شد. فدائیان اسلام در سال ۱۳۲۴ احمد کسروی ، تاریخ‌دان و منشی‌اش را با ضربات متعدد چاقو ترور کردند. سپس بازهٔ زمانی بین سال ۱۳۲۸ تا ۱۳۳۲ دو نخست‌وزیر عبدالحسین هژیر، حاجی‌علی رزم‌آرا، عبدالحمید زنگنه وزیر آموزش را به قتل رساندند. آنان همچنین سوء قصدهای ناموفقی را به جان محمدرضا پهلوی …

آقای واحدی حتما به خاطر دارید ما بسیاری از مطالب شما را قبل و پس از انتخابات سال ۹۲ با تحمل فحاشی مخالفان در صفحه سپیده دم منتشر میکردیم، چرا که شما خود را مخالف جمهوری اسلامی در تمامیت آن‌ معرفی‌ کرده بودید … اكنون نيز پاسخ احتمالى جنابعالى را عينا منتشر خواهيم كرد.

آقای واحدی اكنون شما هنوز خود را بر انداز معرفى ميكنيد اما طرفداران خاتمى با شما روابط صميمانه اى دارند و در رسانه ها توسط آنها بايكوت نشده ايد. شايد به اين دليل كه شما همانند آنها نوك حمله انتقاداتتان به سوى جنتى ها و مصباح ها متمركز شده و با ظرافت ولی‌ مصرانه از باند هاشمی‌-خمینی طرفداری می‌کنید؟"

http://goo.gl/Yh5BJi

آقای واحدی شما که خود را برانداز معرفی‌ کردید، چرا مخالفین جمهوری اسلامی را در فیسبوک البته خیلی‌ مودبانه بلاک می‌کنید؟

http://goo.gl/Z715pf

يكى از هموطنان نوشته است:
"آقای واحدی در سخنانش در ونکوور هم دروغ‌هایِ متعددی ایراد کردند، و شدیداً سعی بر تطهیرِ پرونده جنایتبارِ پدرِ خود، آخوند سید جواد واحدی (عضو هیات موسس جمعیت فدائیان اسلام) داشتند."

آقاى واحدى لطفا كمى از پدرتان و فعاليت هاى سياسى اش براى مردم ايران بگوييد و معنى اين جمله او را هم توضيح دهيد:

سوال سایت فداییان اسلام از از سید جواد واحدی پدر مجتبی واحدی:
چه شرايطي در داخل، جمعيت فدائيان اسلام را ترغيب به حضور در عرصه سياسي كشور كرد؟

قطعاً همانطور كه عرض كردم شرايط داخلي هم در تصميم‌گيري ما مؤثر بوده است. ما در داخل مو به مو و خط به خط فرموده‌هاي رهبر معظم انقلاب را مدنظر و نصب‌العين قرار داده و مي‌دهيم. ما به هيچ معيار و اصولي غير از آن چيزي كه ايشان مي‌فرمايند پايبند و علاقه‌مند نيستيم. اعتقاد بنده اين است خلف صالح حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبري است كه به جز ايشان كسي نمي‌تواند كشتي انقلاب را به سر مقصد مقصود برساند. در سال ۱۳۴۲ من اين آيه را راجع به حضرت امام (ره) مي‌خواندم؛

منبع: سایت فدائیان اسلام

http://goo.gl/DLh7qg

آقای واحدی آیا شما به عنوان مشاور سابق مهدی کروبی میتوانید در مورد شاگردان ایشان از جمله شیخ هارون مونس یا همان محمد حسن منطقی بروجردی عامل گروگانگیری سیدنی اطلاع رسانی نمایید؟

يكى از زنان شجاع ايرانى نوشته است: به ویدئو و متن ذیل دقت کنید : ""من هارون مونس “” یا “”شيخ هارون”” يا همان "محمد حسين منطقي بروجردي" ( داماد سابق آیت الله مهدوی کنی ) ؛ پروژه‌ای بود ،بعنوان بهترین حربه در جهت ممانعت از پذیرش پناهندگان ایرانی مخالف نظام از طرف کشورهای متمدن وپیشرفته وسلب اطمینان به انان. / حال همین استرالیا ومتعاقب آن کشورهای غربی ( مقصد پناهندگان ) مترصد تصویب قانونی هستند که از قبول مهاجرت وپناهندگی افراد دارای سابقه جرائم عمومی خودداری نمایند …فقط و فقط برای جمهوری اسلامی ، کاری که باقیمانده است ، پرونده سازی جرم عمومی برای فعالین عرصه سیاسی است که عین آّب خوردن وکار همیشگی این حکومت است و….ـــ به نظر میرسد که به هدف خود رسیده است .ــ در حالیکه جمهوری اسلامی بیشترین سرکوب و بزرگترین حجم خروج جوانان از کشور تحت عنوان پناهنده را دارد ……محمد حسن منطقي،از دانشجويان سابق دانشگاه امام صادق- بوده است وی در سال ۱۳۶۱ در نخستين سال فعاليت دانشگاه امام صادق- به رياست آيت الله مهدوي كني، به عنوان دانشجو، وارد اين دانشگاه شد و تا اواخر دوره فوق ليسانس در آن جا سرگرم تحصيل بود. وي در همان اواخر دوره تحصيل، با مریم دختر آيت الله مهدوي كني؛ رئیس وقت دانشگاه امام صادق ـــ با وساطت برادرش حاج سعید مهدوی کنی ـــ ازدواج کرد . مشارالیه در سال ۱۳۷۵ به استراليا رفت توسط مسئولین جمهوری اسلامی ، پس از مرگ نامبرده ؛ ادعا میشود که محمد حسن منطقي در پي ارتكاب يك فساد مالي از ايران گريخته و با فريبكاري، از دولت استراليا درخواست پناهندگي سياسي كرده بود. رها كردن و بلا تكليف گذاردن همسرش در ايران سبب شد تا خانواده همسرش، حكم طلاق غيابي از محمد حسن منطقي را از دادگاه بگيرند. علت اختلاف فی مابین هم قصد مهاجرت آقای محمد حسين منطقي بروجردي به استرالیا قید شده بود. ـ …..درآخر چگونگی حضور وی پای منبر آقای شیخ مهدی کروبی ـدر دوران پناهندگی ؟!!!!!!! جالب است ؟!!!! جالبتر در این ویدئو حضور کرباسچی با لباس روحانیت !!!! ؛ در بین طلبه‌های حاضر است.

http://j.mp/1DkBtc6‫…#
یا
http://j.mp/1DkBrRf

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: