هنر پاچه خواری فرزند یک آقازاده احمد کیارستمی، عضو هیئت مدیره نایاک و آقازاده…

‫هنر پاچه خواری فرزند یک آقازاده

احمد کیارستمی، عضو هیئت مدیره نایاک و آقازادهٔ عباس کیارستمی امروز ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ در صفحه فیسبوک خود نوشته است: "به این مرد (تریتا پارسی‌)، تیمش و آنچه که انجام میدهند افتخار می‌کنم!"

جالب است که پس از انتشار این مطلب توسط احمد کیارستمی، از میان ۵۰۰۰ دوست در فیسبوک اولین و تنها کسی‌ که این تملق گویی را پسندید کسی‌ نبود جز همان تریتا پارسی‌!

حال میبایست از آقازاده کیارستمی پرسید جنابعالی به عنوان عضو هیئت مدیره نایاک ، به عملکرد تیم نایاک افتخار می‌کنید؟ خود گویی و خود خندی،عجب مرد هنرمندی!

احمد کیارستمی این همه هنر را از چه کسی‌ به ارث برده؟ آیا به زودی میبایست شاهد اعطای یک جایزه بین المللی به این عضو هیئت مدیره سازمانی که برای آخوند‌ها دلالی می‌کند باشیم؟

چه منافع مادی باعث شده احمد کیارستمی از لابی رژیم و سیاست‌های هسته‌ای آنها دفاع کند؟ آیا او نمی‌توانست پس از سالها اقامت در شهر سن فرانسیسکو یک شغل آبرومند و شرافتمندانه برای خود بیابد؟

آیا همکاری احمد کیارستمی با لابی رژیم در واشنگتن باعث شده این آقازاده بتواند با گذاشتن کمی‌ ریش و تغییر چهره بدون هیچ مشکلی‌ به ایران سفر کرده و کله پاچه را در تهران میل کند؟

تملق گویی و کله پاچه خواری احمد کیارستمی در حالیست که سازمان نایاک و شخص تریتا پارسی‌ در دادگاه تجدید نظر واشنگتن به دلیل دروغگوئی، خلافکاری و وقاحت به مجازات رسید.

۱۰ فوریه ۲۰۱۵، دادگاه تجدید نظر واشنگتن نظر نهائی خود در مورد مجازات مالی نایاک و تریتا پارسی را اعلام کرد و با اشاره به دروغگوئی‌های مستمر و تقلبات گسترده آنان در جریان شکایت حقوقی‌شان از حسن داعی، رأی دادگاه اولیه را تأیید و نایاک و تریتا پارسی رابه پرداخت جریمه مالی محکوم نمود.

و حسن داعی پس از پیروزی در دادگاه تجدید نظر واشنگتن نوشت: به تریتا پارسی و دیگر دلالان رژیم نیز باید گفت که میتوان روی خون مردم ایران تجارت کرد و با دلالی و خدمت به آخوندهای خونخوار، به مال و منال رسید اما لعن و نفرین مردم ستمدیده ایران و همه آزادیخواهان، در هر مکان و هر زمان، همراه آنان خواهد بود.

http://j.mp/1zVxTEZ

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: