رقابت تنگا تنگ صدا سیمای جمهوری اسلامی واحد لندن با صدا و سیمای جام جم برای پاچه…

‫رقابت تنگا تنگ صدا سیمای جمهوری اسلامی واحد لندن با صدا و سیمای جام جم برای پاچه خواری

وقتی مسعود بهنود در بی‌بی‌سی، قاسم سلیمانی را «سردار عارف» می‌خواند!

مسعود بهنود: "تازگی‌ها محمد قوچانی برد در تناسب بناپارتیزم (ناپلئون) و بیسمارک، یعنی ظریف (جواد) و آقای سلیمانی رو که بنظر من خیلی دور نرفته (اغراق نکرده).
بطور کلی من فکر میکنم سلیمانی و چمران سردارانِ عارف هستند…"

—— —— —— —— —— —— ——

ادعا می‌کنند پاسدار قاسم سلیمانی در حال مبارزه با داعش است!

همان حکومتی که بارها معترضین سال ۸۸ را، داعش نامیده حال عواملش در داخل و خارج از كشور ادعا می‌کنند پاسدار قاسم سلیمانی در حال مبارزه با داعش است …

همان حکومتی که با وقاحت و بى شرمى، جنازه جوانان معترض را مصادره ميكرد و به عنوان نیرو‌های بسیجی‌ و طرفدار حکومت معرفی‌ می‌نمود!

چرا بشار اسد با داعش نمی‌جنگد؟ چرا بشار اسد متحد جمهوری اسلامی از نخستین روزهای پیدایش داعش، از آنها سوخت خریداری میکرد؟ در حقیقت داعش بزرگترین خدمت را به بشار اسد و اربابانش کرده. بشار اسد میتواند ادعا کند نیروهای مخالفش را که به قتل رسانده داعشی بوده اند! و از سوی دیگر به جای شکل گیری ائتلاف جهانی‌ بر علیه بشار اسد و جمهوری اسلامی، افکار عمومی‌ دنیا را به جنایت داعش مشغول کنند.

و به بهانه مبارزه با داعش قاسم سلیمانی و شبه نظامیهای شیعه جای پای خود را در عراق محکم میکنند!

آیا آن‌ زنان و کودکانی که در حمله شیمیایی رژیم بشار اسد کشته شدند آنها هم هم داعشی بودند؟

آیا می‌توان آنقدر ساده لوح بود و به همان حکومت دروغگوی اسلامی اعتماد کرد که صانع ژاله را با جعل کارت عضویت در نیروی مقاومت بسیج و تحت فشار قرار دادن خانواده، تلاش کردند این جوان آزادی خواه را از طرفداران حکومت معرفی کنند؟

تبلیغات نیروهای طرفدار حکومت ایران برای مطرح کردن چهره قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، شاخه برون مرزی سپاه پاسداران، در ماه‌های اخیر شدت بی‌سابقه‌ای یافته است.

از صدا و سیمای جمهوری اسلامی تا بی‌ بی‌ سی‌ فارسی در حال تبلیغ برای سردار قاسم سلیمانی فرمانده گروه تروريستى قدس هستند …

همان قاسمی سلیمانی فرمانده نیروی نیروی تروریستی قدس که نیروهای خود را در اختیار بشار اسد جهت کشتن هزاران زن، مرد و کودک سوری قرار داده است …

حال گفته میشود قاسم سلیمانی فردی که در اوایل انقلاب در سرکوبی کرد‌ها نقش داشته …

اکنون در حال در هم كوبيدن داعش است!

چه تضمینی وجود دارد تا بتوانیم بار دیگر به همان حکومتی که پس از‌ کشتن صانع ژاله او را بسیجی‌ معرفی‌ نمود ، اعتماد کنیم؟ چه بسا نیروهای تروریستی سپاه قدس، اكنون مانند گذشته مخالفان حکومت اسلامی و رژیم بشار اسد را سلاخی میکنند و به عنوان تلفات داعش معرفی‌ کنند!
و موقعیتی استثنايى براى رسانه‌‌های وابسته و افراد خود فروشی مثل مسعود بهنود فراهم میشود تا قاسم سليمانى را به عنوان قهرمان و ژاندارم منطقه معرفی‌ كنند!

لطفا با دقت این اظهارات را که در سایت های وابسته به جمهوری اسلامی پس از کشته شدن یکی‌ از معاونان قاسم سلیمانی به نام مهدی نوروزی سرکرده سپاه پاسداران و یکی‌ از عوامل سركوب معترضان در سال ۱۳۸۸ نوشته شده بخوانید:

***حال که خون شهید نوروزی ریخته است، خیلی راحتتر میتوان این ادعا را اثبات کرد که مجاهدت او برای اعتقاداتش بوده است و نه هیچ چیز دیگر. این اعتقادات آنقدری برایش مهم بوده است که جانش را کف دستش بگیرد و در لانه فتنه قیطریه به دل داعشهای ایرانی بزند یا یک تنه جلوی داعشهای یزیدی روز عاشورای سال ۸۸ تهران روی پل حافظ جانفشانی کند و یا به عراق و سامرا برود و مقابل داعش عراقی بایستد.

برای نوروزی، داعش داعش است. ایرانی و عراقی و اروپایی نمی شناسد. باید مقابلش ایستاد، چون آمده است تا مرزهای استراتژیک انقلاب اسلامی را جابجا کند و به ایران و منافع استراتژیکش تجاوز کند.

برای شهید نوروزی داعش، داعش است. ایرانی و عراقی و اروپایی نمیشناسد. باید مقابلش ایستاد. یک روز مغازهها را در خیابانهای تهران آتش میزند، عابرین را برهنه میکند و با سنگ و چوب و آهن بر سر و صورتشان میزند، و یک روز در بیابانهای عراق سر از بدن مخالفانش جدا میکند،

امنیت مردمش آنقدری مهم هست که نتواند آتش سوزاندن دشمنان این مردم در وسط خیابانهای تهران ۸۸ را تحمل کند و برای خواباندان غائله، به دل خطر بزند … ***

————————————————

گفتنی است كه اخيرا یکی‌ از مسئولين حزب دمكرات كردستان عراق در استان ديالی‌ جنايات پاسداران و شبهه نظاميان شيعه وابسته به رژيم ايران در اين استان را بسيار بدتر و فجيع تر از جنايات گروه وحشی‌ و تروريستی‌ ”داعش” ناميده بود.

ابراز شيفتگى بى بى سى و كارمندانش به قاسم سليمانى و هاشمى رفسنجانى در حاليست كه جوانان آزاديخواه ايرانى در داخل كشور به دليل انتقاد از چنين افرادى، در زندان هاى جمهورى اسلامى به اسارت در آمده اند.

به عنوان نمونه فراموش نمى شود كه آرش صادقى اواخر تابستان گذشته پس از انتشار اين مطلب در صفحه فيسبوك خود دستگير شد:

یه روزی هاشمی به کاردینال ریشلیو تشبیه میشد و متهم بود به دست داشتن در قتلهای زنجیرهای و همکاری با پدر ژوزف در خصوص از میان برداشتن روشنفکران و دگراندیشان و امروز نمادو مظهر اصلاحات.
سردار قاسم سلیمانی هم تا چند سال پیش یکی فرماندهان سپاه قدس بود که در اقصی نقاط دنیا اهداف امریکا و دشمنان نظام رو مورد هدف قرار میداد و یکی از عوامل سرکوب مردم بعد از کودتای ۸۸" و حالا تبدیل شده به قهرمان ملی
جناب پورمحمدی هم جای خود دارند.
با این وضعیت پیش بریم احتمالا باید منتظر باشیم روزی از روح الله حسینیان و فلاحیان هم به عنوان اسطوره‌های ملی ومیهنی یاد بشه. شاید هم یه روزی بیان و به عنوان یه نیروی تحول خواه کاندید بشن و ماه بریم بهشون رای بدیم.خدارو چه دیدی.‬


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: