جواد ظریف، که با شبکه اول تلویزیون دولتی ایران صحبت می کرد گفت: “دروغ تو دنياى ا…

‫جواد ظریف، که با شبکه اول تلویزیون دولتی ایران صحبت می کرد گفت: "دروغ تو دنياى ارتباطات پايدار نميمونه، من عهد كردم هرگز به مردممون دروغ نگم"

اما ظاهرا نمیتواند خودش را کنترل کند و تا کنون دروغ های بی شماری تحویل مردم داده

از تکذیب و انکار نقض فاحش حقوق بشر ( در دیدار با ناوی پیلای خواهان اصلاح گزارش‌های حقوق بشری سازمان ملل شد و گفت نحوه کنونی تهیه گزارش ها درمورد وضع حقوق بشر درایران، به شأن حقوق بشر وسازمان ملل ضربه می زند. همچنین یک خبر نگار معتبر بین‌المللی را که در مورد زندانیان سیاسی سوال کرده بود را بی‌ ادب و گزارشش را لجن پراکنی خطاب کرد)، انکار اعدام سیاسی در پارلمان اتریش، انکار ارسال سلاح از سوی تهران برای گروه حماس در غزه، دروغگویی در مورد مجید توکلی و ماجرای دیوید کیز، و دروغ های بی شمار در مورد برنامه هسته ای و تحریم ها …

و در آخرین مورد نیز پس از قرائت "یک بیانیه مشترک مبهم و بدون هیچگونه پشتوانه اجرایی" در لوزان سوئیس اعلام اینکه کلیه تحریم ها لغو شده و ارائه یک گزارش جهت انتشار در رسانه‌‌های داخلی‌ که از زمین تا آسمان با متن انگلیسی متفاوت است !!!!

اما وقتی‌ دروغ‌های او افشا میشود اینگونه توجیه میکند: آمریکا درباره چارچوب توافق نهایی که در مذاکرات لوزان به دست آمده "خلاف گفته است. آنچه آمریکا درباره چگونگی لغو تحریم‌ها گفته است خلاف نتیجه‌ای است که در مذاکرات به دست آمده است ".

( لازم به ذکر است لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه نیز هشدار داد که مسأله مربوط به اینکه تحریم های ایران چه زمانی لغو خواهد شد، هنوز حل و فصل نشده است. درخصوص لغو تحریم ها، هنوز توافقی حاصل نشده است!)

شاید هم کل دنیا در حال دروغ گفتن هستند، اما با این وجود غش غش خنده جناب ظریف الدوله با دروغگویان عالم قطع نمی شود!‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: