نوشته یکی از هموطنان که به روحانی رای داد توافق صورت پذیرفت. توافقی هرچند ننگی…

‫نوشته یکی از هموطنان که به روحانی رای داد

توافق صورت پذیرفت.
توافقی هرچند ننگین اما در جهت خریدن وقت برای ادامه فعالیت های زیر خاکی حکومت و در آستانه اتمی شدنشان.البته اتم نه برای تولید برق که با خیال راحت فاطما گل را هرشب بدون دلواپسی قطعی برق ببینیم. خیر.این حق مسلم آنها برای تولید برق نیست که اگر باشد پارازیت های عمودی و افقی و دورانی اجازه نمیدهند.
روحانی این محبوب رهبری و شورای نگهبان اصلا بنفش شد که فقط این موضوع را حل کند.خاطرتان باشد ایشان سابقا متخصص وقت کشی برای ادامه فعالیت های زیرزمینی هسته ای بودند.حال روحانی چگونه آمد و چه کسانی تاییدش کردند و چه قول هایی داد به کنار. اما به هر حال ما فکر کردیم با رای دادن به روحانی مشت محکمی به دهان حکومت زدیم!
روحانی هم کابینه خود را معرفی کرد.انتخاب چند نفر از وزرا هیچگاه در حیطه قدرت رییس جمهور نبوده یعنی حق نظر دادن ندارند رییس جمهور.مثل وزیر اطلاعات و خارجه.مستقیم از طرف رهبری انتصاب میشوند. یعنی اگر مثلا قالیباف هم حکم ریاستش را میگرفت باز هم ظریف وزیر خارجه میشد.حالا برای این مرد تمام قد چرا باید ایستاد؟ چرا با مصدق مقایسه میشود پس؟خیلی ها هستند که نه ایستادن ،بلکه برایشان به خاک باید افتاد که متاسفانه نمیبینیمشان و یا مزدور میخوانیمشان و یا فراری
آیا برای حقوق مردم مذاکره انجام شد یا برای منافع خودشان نرمش حقیرانه صورت گرفت؟
بگذریم.اما چه تاثیراتی این توافق بر احوال مملکت خواهد گذاشت؟ آیا بهاییان و مسیحیان در میدان ولیعصر آزادانه بشارتشان را خواهند داد؟نه محاله.مسلمان اهل تسنن به ریاست شعبه بانک سر کوچه خواهند رسید؟! نچ. میشود از بزرگان انتقاد کرد؟ امکان نداره. میشود از پاسبان محل انتقاد کرد؟فکر نکنم .پول نفت به سفره های ایرانی خواهد آمد؟ آخه همین پریروز چهار میلیارد دلار دادن سوریه برای رضای خدا! زمین و اتومبیل ارزان میشود؟در ایران امکان پذیر نیست و …..
امیدوارم پول نفت که نه اما پول ساندیس ها در سفره مردم مشاهده و اوضاع معیشتی بهبود پیدا کند که این امید واهی است
در آخر دوستی گفته بودند که فقط خوشحالم از شادی مردم .که این هم ترسناک است برای من.یاد ۲۲بهمن ۵۷ و اشغال سفارت و چند اتفاق دیگر که می افتم از شادمانی ها میترسم

آرش مرادی فر
۱۶ فروردین ۱۳۹۴

لطفآ در نظر داشته باشید نظرات مطرح شده لزوما دیدگاه گردانندگان سپیده دم نیست .‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: