داستان «امام راحلی» که در روز‌ها و شب های پایانی دومین جنگ طولانی قرن بیستم، که…

‫داستان «امام راحلی» که در روز‌ها و شب های پایانی دومین جنگ طولانی قرن بیستم، که باعث کشته و معلول شدن و آوارگی میلیون‌ها انسان شد و هزاران میلیارد دلار به دو کشور خسارات وارد نمود، مشغول «معاشقه با عروس خود» بود!

به قول یکی‌ از هموطنان ما وقتی از نظر او میتوان با «طفل شیرخواره» شهوترانی کرد، عروس که نان زیر کباب است!

امامی که به اعتراف نوه اش نعیمه اشراقی در فیس‌بوک گوشه چشمی هم به زنان شهدا داشت: «جوک دیگری که برای امام تعریف کردیم و همیشه به شوخی یاد می‌کردند این بود: امام خمینی: ای پاسداران، بیوه شهدا را بگیرید. ای کاش من یک پاسدار بودم.»

بدون شک یکی از سیاهترین برگه های حکومت دستاربندان اسلامی بر میهن عزیزمان ، قتل و عام خونین زندانیان سیاسی و دگراندیشان در تابستان ۶۷ بود . تابستان شومی که فقط در مرداد و شهریورش به روایت اسناد متقن و تاریخی قریب به ۵۰۰۰ زندانی در زندانهای منحوس خمینی به زیر خاک فرستاده شدند . درست در همان روزگار که جامعه جهانی و محافل بین المللی از این جنایت خوبین عليه بشریت در شوک و گیجی مفرط بسر میبرد ، اما امام امت ، خمینی جنایتکار بیکار نبود . او به همراه معشوقه عرفانی خود ( فاطى ) مشغول سرودن اشعار عاشقانه ی زنجیره ای بود که از مدتها پیش ادامه داشت . کسانی که حداقل یکبار دیوان اشعار خمینی را خوانده اند ، بدون شک دریافته اند که مخاطب بسیاری از اشعار او خانومی است بنام فاطى که بعضی از سرودها منتسب به او یا برای اوست.

اما فاطى اشعارعاشقانه خمینی کیست؟

او کسی نیست بجز فاطمه طباطبایی، همسر حاج احمد خمینی و خواهر صادق طباطبایی کلاهبردار معروف اسلحه که شرح خیانت او به ملت ایران در شرایطی که مملکت در بحران جنگ به سر میبرد قبلا از نظرها گذشته است. صادق طباطبایی همان کسی‌ که پس از مرگش در اسفند ماه گذشته سید مجتبی واحدی تلاش نمود او را «خادم به كشور و ايرانيان» معرفی‌ نماید!

http://j.mp/1K1KmJQ

شروع ماجرا

شخص فاطمه طباطبایی در این باره مینویسد: » زمانی که به اقتضای رشته تحصیلی ، یکی از متون فلسفی را میخواندم ، بعضی از عبارت مبهم کتاب را در مواقع مناسب با امام در میان میگذاشتم و به مروز این پرسش و پاسخ به جلسه درس ۲۰ دقیقه ای تبدیل شد . «
و اینچنین ادامه میدهد که پند آموزی و روشنگری امام در قالب رباعى و در نهایت ایجاز آمده بود ، بجان دل نيوشيدم و آویزه گوش کردم و سرمست از حلاوت آن شدم . آنگاه دریافتم که نظیر چنین پیامهایی دریغ است ناگفته بماند . لفظ بیکران آن عزیز چنان بود که جرات اصرارم میداد و هر دم بر خواهش های من می افزود . تا آنجا که درخواست سرودن غزل کردم . و ایشان عتاب کردند که ، مگر من شاعرم ؟ و پس از چند روز چنین شنیدم :

عاشق نشدی اگر که نامی داری
دیوانه نه ای اگر پیامی داری
مستی نچشیده ای اگر هوش تراست
مارا بنواز اگر که جامی داری ( ۲ )

و بدین گونه بود که امام امت از سال ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۷ یعنی به مدت پنج سال همراه با معشوقه عرفانی خود مشغول سرودن اشعار زمینی که از لب و جام و گیسوی یار حکایت داشت بود . و کمی آنطرف تر از جماران جوانان این مملکت ، در سیاهچال های اوین تجاوز و شکنجه میشدند و یا به صورت دسته جمعی تیرباران !
خمینی فقط در بهمن سال ۶۷ یعنی به مدت یکماه ۱۵ غزل و یک رباعى سرود و به عشقش تقدیم کرد ، کاری که حافظ با آن عظمت و بزرگیش هیچگاه نتوانست! از جمله غزلیات عاشقانه او میتوان به : قبله عشق ، هوای وصال ، فنون عشق ، همت پیر ، می چاره ساز ، و چندین مورد دیگر اشاره کرد .

و در پایان قصد نتیجه گیری از این مطلب را ندارم ، و نتیجه هرچه که باشد به درایت و شعور مخاطب واگذار میگردد.

بر گرفته از سایت کافه نادری با اندکی ویرایش
http://j.mp/1K1KmJY

(منبع : باده عشق – انتشارات سروش – صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران – چاپ اول ۱۳۶۸)

بسیاری معتقدند که این اشعار خمینی جنبه های اروتیک دارد و در عباراتی مانند “مارا بنواز اگر جامی داری” لغت جام اشاره به آلت تناسلی زنانه دارد!

بسیاری نیز اشعاری مانند “من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم/چشم بیمار تورا دیدم و بیمار شدم” را اشاره ی خمینی به عروسش می دانند. در باره ی این رابطه تئوری هایی نیز مبنی بر تنفر احمد خمینی از پدرش مطرح شده است اما محیط بسته ی رژیم هیچگاه اجازه نداده تا عمق این رابطه به صورت سند دار مشخص شود.

همچنین فتواهایی از خمینی در مورد رابطهٔ جنسی با “عمه ، خاله و سایر نزدیکان” وجود دارد. وی در مورد رابطهٔ جنسی و تفخیذ در مورد کودکان شیرخواره نیز مطالبی در تحریر الوسیله آورده است که آن را جایز می داند!

منبع: سایت زاگرس پوست
http://goo.gl/RbMLN8

لطفا جهت آشنا شدن با روحیه این افراد این فایل صوتی را گوش دهید!
فایل صوتی کشف شده از جلسه مداحان اهل بیت و حامیان خمینی:
https://www.youtube.com/watch?v=Q67W9kVblKQ

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: