پس از انتشار یک مستند کوتاه ۱۵ دقیقه‌ای به نام “بمباران یواشکی” یکی‌ از پروفایل…

‫پس از انتشار یک مستند کوتاه ۱۵ دقیقه‌ای به نام "بمباران یواشکی" یکی‌ از پروفایل جعلی‌های فعال در فیسبوک می‌گوید:

" سپيده دم ميشود يك بار موضع خود را مشخص كنيد كامل و با زبانی ساده، من ميخوام بدونم شماها كه در قضاوت كردن ديگران يد طولايی داريد شماها تا به حال چه حركت مثبتی كرديد جز خراب كردن اين و ان اگر كرده أيد بگوييد ما هم بدانيم … "

حال پاسخ ما به زبان بسیار ساده جهت اطلاع افکار عمومی‌:

ذکر کردن حرکت‌های مثبت حمل بر خود ستایی و منت گذاری خواهد شد. لیکن افراد جویای حقیقت میتوانند با مروری در آرشیو اخبار سپیده دم، و یا مراجعه به گوگل در مورد عملکرد گذشته ما اطلاعاتی‌ کسب کنند و سپس قضاوت کنند. اشتباهات زیادی نیز داشتیم، که در صدد جبران بر آمدیم.

در طول سال‌های گذشته هرگاه مطالب افشاگرانه‌ای در رابطه با ماهیت حکومت دیکتاتوری مذهبی‌ منتشر کردیم، همین افراد با پروفایل‌های جعلی ما را متهم به جنگ طلبی کردند.

اما حال که یکی‌ از وابستگان لابی خارج از کشور ( از یاران کامبیز حسینی‌ و معصومه علی‌ نژاد و دیگر حامیان روحانی ) به صورت خیلی‌ واضح و آشکار خواستار بمباران ایران شده به دفاع از این اشخاص می‌پردازند، و اکنون ما می‌بایست موضع خود را مشخص کنیم؟

هر انسانی‌ که از ذره‌ای عقل و هوش، وجدان و شرف برخوردار باشد پس از دیدن این ویدئو از این افراد خواهد خواست موضع خود را بیان کنند.

آقای کامبیز حسینی‌ می‌بایست پاسخ دهد چرا در برنامه پولتیک از چنین افرادی دعوت به عمل میاورد و با نیش باز از آنها پذیرائی می‌کند! آیا همکاری بازیگران «شاهان سان‌ست» با تیم «آزادی‌های یواشکی» قابل انکار است؟ ( آنها در مجموعه «شاهان سان‌ست» تبلیغ آزادی یواشکی میکنند، و دوستان معصومه علی‌ نژاد در برنامه پولتیک و صدای آمریکا از رضا فرهان حمایت میکنند! یک بده بستان ساده در دنیای بیزینس! رضا فرهان هم که یک دلال معاملات ملکی‌ است، در این میان به منافع خود فکر می‌کند!

ما نیز در سپیده دم اطلاعرسانی می‌کنیم و نهایتا انتخاب با مردم ایران است که آیا مایل هستند قربانی چنین افرادی شوند؟

مستند کوتاه ۱۴:۳۱ دقیقه‌ای «بمب یواشکی» را میتوانید در یوتوب و یا صفحه فیسبوک سپیده دم تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=gC-YcBxSax0

اواسط اسفند ماه ۱۳۹۳ رضا فراهان یکی‌ از «بنفش پوشان باند آزادی‌های یواشکی» که درمجموعه نیمه مستند «شاهان سان‌ست» بازی میکند در گفتگو با هافینگتون پست گفت:
"به نتانیاهو بگویید که من عاشقش هستم و هر کاری بکند و هر چیزی بگوید حمایت خواهم کرد. اگر بخواهد ایران را بمباران کند من کاملاً حمایت می‌کنم. باید به جای حمله به عراق به ایران حمله می‌کردیم. ایرانیان ممنون خواهند بود. باید ایران را تحریم کرد، باید مردم بد ایران را بمباران کرد تا شاید به آنها کمکی بشود. آزادی و دموکراسی برقرار بشود…"
یکی‌ از کاربران فیسبوک در کامنتی نوشت: "این یارو فکر کرده روی بمب‌ها و موشک‌های آمریکایی اپلیکیشن "کیل بد پپل (آدم بد‌ها رو بکش)" نصب شده …"
سریال «شاهان سان‌ست» تصویرگر زندگی چند زوج «پرشن-امریکن» است. (نویسنده هافینگتون پست توضیح داده است که تأکید بر روی واژه «پرشن» یعنی «از ملا‌ها متنفرم.»)
خوب ظاهر همه چیز فراهم است تا این افراد به عنوان اپوزیسیون معرفی شوند، اما داستان چیست؟ و چرا این افراد علاقه وافری به رنگ بنفش تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی دارند؟
چندی پیش یکی‌ از ایرانیان مقیم آمریکا در پیغامی خصوصی برای ما نوشت:
"یک پیشنهاد دارم خواهشاً انجام بدید. متاسفانه پیج معصومه علینژاد، خیلی‌ در میان خارجی‌‌ها محبوب شده و از اون حرف میزنند. حتی تو سریال شاهان سانست هم برایش تبلیغ می کنند. میدونی‌ چرا؟ معصومه علی نژاد هر پستی که میذاره اول انگلیسی‌ می‌نویسه بد فارسی. خواهش می‌کنم شما هم همهٔ لینکها و پست‌ها رو اول به انگلیسی‌ بنویس و بد ترجمهٔ فارسی رو بذار در کنارش و تا میتونید از شخصیت‌های خارجی‌ ( حتی‌ آدم های معمولی آمریکایی‌ و انگلیسی‌ زبان) دعوت کنید که لینک رو ببینند. تگشون کنید تا سریعتر ماهیت این رژیم خونخوار رو بدونند. خواهش می‌کنم خواهش می‌کنم مردم ساده لوح آمریکایی رو آگاه کنید"
در پاسخ به او نوشتیم: درود بر شما، بله کاملا پیشنهاد خوبیه اما وقت من محدوده ولی‌ آنها تیم و امکانات و پول هنگفت در اختیار دارند شما کسی‌ رو می‌شناسید که در ترجمه مطالب به ما کمک کند؟

سپس این هموطن گرامی‌ آمادگی خود را جهت ترجمه اعلام نمود، و پس از چند روز متن انگلیسی را در اختیار ما قرار داد. لطفا اگر به امنیت دختران و زنان ایرانی‌ اهمیت می‌دهید به اولین کامنت این پست مراجعه کنید و در جهت انتشار این متن به همراه ویدئو ما را یاری نمایید.‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: