شعله پاکروان مادر ریحانه جباری: هنوز سگهای درنده را قلاده نزده اند و همچنان در پ…

‫شعله پاکروان مادر ریحانه جباری: هنوز سگهای درنده را قلاده نزده اند و همچنان در پی شکارند، شکار دختران زیبای ما

شک ندارم در دویست و ده روز گذشته صدها دختر جوان در شرایط ریحانه قرار گرفته و هر کدام راهی را انتخاب کرده اند!

به گزارش قاصدان آزادی، شعله پاکروان مادر ریحانه جباری از انتخاب درست پریناز خسروانی دختر شجاع مهابادی میگوید که اگر تن به تسلیم می داد!!! باید خودش را می کشت و اگر از خود دفاع می کرد ! سرانجام ریحانه در انتظار او بود!

متن یادداشت شعله پاکروان:
میگویید کجایم و چرا سراسر غبار بیخبری بر این صفحه پاشیده ام ؟
پاسخم چند کلمه است . رنج و دردی فزاینده . اخبار را میبینم و مورمورم میشود . تکرار مکررات ناخوشایند .
شک ندارم در دویست و ده روز گذشته صدها دختر جوان در شرایط ریحانه قرار گرفته و هر کدام راهی را انتخاب کرده اند . یا تن به تسلیم داده و با عوارض تلخ ناشی از تجاوز زندگی را ادامه میدهند ، یا همچون دخترک شیرازی خودسوزی کرده اند . یا همچون پریناز خسروی به زندگی خود پایان داده اند . اما جامعه چه عکس العملی نشان داد ؟
نکند دختران ایرانی احساس کنند که کل جامعه ایرانی نسبت به سرنوشتشان بی تفاوت است ؟ نکند رسم جاهلی زنده بگور کردن در قرن بیست و یکم در ایران رشد دوباره کند ؟ در ایرانی که زمانی زنان در پست های بالای نظامی و اجتماعی ایفای نقش کرده اند .
انتخاب مردم چیست ؟
انتخاب پریناز کاملا درست بود . یک لحظه خود را به جای او بگذارید :
اگر تن به تسلیم دهد باید خودش را بکشد . یا در جریانی ناموسی بقتل برسد .
اگر از خود دفاع کند ؟ سرانجام ریحانه در انتظار اوست . زندان . شکنجه . تهمت و تحقیر و توهین . سالها فشار مضاعف بر خود و خانواده و اطرافیان . و سرانجام مرگ با چوبه دار .
پریناز ترجیح داد بمیرد و رنج مضاعف بر دیگران تحمیل نکند .
اعدام ریحانه چنین پیامی به بسیاری از دختران داد . دفاع در مقابل متجاوز ممنوع . بخصوص اگر متجاوز وابسته به نهادی خاص باشد . ریحانه هم به تراس آشپزخانه رفت و خم شد تا خود را پرت کند . از طبقه پنجم . اما به حمایت قانون و جامعه دل بست و از خودکشی صرف نظر کرد . دختر مهابادی اما به حمایت قانون دل نسپرد و خود را از طبقه چهارم پرتاب کرد .
او هم میدانست که تردست نوعی ، بعنوان قاضی به او خواهد گفت : میگذاشتی تجاوز کند بعد میامدی و شکایت میکردی !!!
نکته جالب ، سناریوی مشابه در دو مورد پریناز و دخترک شیرازی است. معلوم الحالانی دست به خلق دروغهایی نفرت انگیز میزنند. فیلم و عکس است که تولید میکنند و در شبکه های موبایلی پخش میکنند که بیش از پیش بگویند آنکه گناهکار و شایسته مرگ است دخترانند . شرم هم نمیکنند. گویی خرد در مردم و مخاطبین مرده است و باور میکنند هر لاف زنی ابلهانه ای را. بی حیایی را به آنجا میکشند که پریناز را همچون تن فروشی جلوه میدهند که از سر رضایت در معرض تجاوز آن مردک قرار گرفته. پیش خود نمیگویند شاید برای مردم سوال پیش بیاید که اگر پریناز قبلا هم بارها و بارها با آن متجاوز از سر رضایت ارتباط غیر اخلاقی داشته چرا این بار هم بر سر رابطه نماند ؟
اگر آن عکسهای مبتذل به دخترک شیرازی تعلق داشت بی شک تهی از هر نشانه ای از شرافت و حیا بود و خودش را نمیسوزاند .
کسانی که به تهیه چنین دلایل احمقانه ای مشغول هستند ، به شعور مردم توهین میکنند . چرا که همه میدانند کسی که بارها و بارها تن به رابطه نامعمول داده یا تن فروش باشد در یک استحاله شخصیتی بسیاری از ارزشها را کنار میگذارد و دیگر حاضر نیست برای ارزشهایی همچون آبرو یا حرف مردم یا حتی سرزنش اطرافیان ، جانش را از دست بدهد .
من میگویم تهیه کنندگان این فیلمهای دروغین از تن فروشان دوره گرد سراسر این کره خاکی بی شرف تر و پست ترند . کسانی که حتی به جسم سوخته دخترکی ، و یا اندام خرد و خاکشیر شده جوانمرگی هم به چشم پروژه نگاه میکنند .
به خانواده هر دو دختر زیبا و جوان قربانی زیاده خواهی متجاوزین تسلیت میگویم .
صبر کنید بر این غم . پیش از این هم بسیاری از مردم عزادار شدند و گریبان چاک دادند . اما زخم کهنه میشود و غبار غم از روی دل میرود . دیر و زود دارد اما حتمی است . دخترتان از شر گرگان هار رهیدند . هر چند هنوز سگهای درنده را قلاده نزده اند و همچنان در پی شکارند . شکار دختران زیبای ما.
…..
و همچنان نظاره گر هیاهوی از خدا بیخبرانم و هر روز غمگین تر از روز پیش .

—–
حال با توجه به اینکه به گفته مادر ریحانه جباری صدها دختر جوان در شرایط ریحانه قرار گرفته اند، بار دیگر توجه شما را جلب می‌کنیم به هشداری که پس از خودسوزی دانشجوی شیرازی در صفحه سپیده دم مطرح شد:

علت خودکشی دانشجوی شیرازی هنوز مشخص نشده است! همانطور که علت قربانی شدن بسیاری از دختران ایرانی‌ در پرده‌ای از ابهام قرار گرفته است!

مدیر مسول سایت سپیده دم در تاریخ ۲۰ آبانماه گفتگویی انجام داد با لادن برومند مدیر بنیاد عبدالرحمان برومند و علت حمایت ایشان از صفحهٔ آزادی‌های یواشکی را جویا شد ، و ادعا نمود که شواهدی غیر قابل انکار قابل ارائه به دادگاه‌های بین المللی در اختیار دارد که نشان می دهد معصومه علینژاد با نام جعلی مسیح، مستقیماً با ماموران وزارت اطلاعات همکاری مینماید!
در پاسخ خانوم لادن برومند گفتند فرض کنیم که اینطور باشد، اما حالا که این صفحه پوست جمهوری اسلامی را کنده است!

پس از این گفتگو به جای آنکه خانم لادن برومند اسناد و شواهد مدیر مسئول سپیده دم را بررسی‌ نمایند، مقدمات اهدای جایزه به معصومه علی‌ نژاد در ژنو را فراهم نمود! همین فردی که این روز‌ها گریه دروغینش جهت فریب افکار عمومی‌ افشا شد!

لازم به ذکر است ما دیگر انتظاری نداریم که خانم لادن برومند یا آقای افشین افشین جم عضو شورای ملی‌ که هر روزه همت خود را صرف تبلیغ برای صفحه "آزادی‌های یواشکی" مینماید و ایشان هم سال گذشته در یک گفتگوی اسکایپی در پاسخ به مدیر مسئول سایت سپیده دم گفت: "فکر می‌کنید چند نفر قربانی شود! "، به ما پاسخگو باشند و توضیح دهند چرا به جای اینکه "پوست جمهوری اسلامی کنده شود"، اکنون هر چند روز یک بار پوست زنان و دختران ایرانی‌ کنده میشود؟

اما میتوانیم در یک هشدار جدی از همه مردم ایران تقاضا کنیم از ارائه هرگونه اطلاعات به گردانندگان صفحه آزادی‌های یواشکی و به شخص معصومه علینژاد خود داری نمایند.

خانم نسرین ستوده و همسر ایشان رضا خندان هم که جز اولین افرادی بودند که از صفحه " آزادی‌های یواشکی" حمایت و اعتبار جایزه ساخاروف را خرج پروژه های مختلف وزارت اطلاعات کردند نیز قطعا می‌بایست به زودی جوابگوی مردم باشند.

گفتگو با لادن برومند و سهیل پرهیزی را میتوانید در لینک زیر بشنوید و بخشی از شواهد را مشاهده نمایید:

http://j.mp/1zNMQer

همچنین میتوانید مستند کوتاه ۱۴:۳۱ دقیقه‌ای «بمب یواشکی» را در یوتوب و یا صفحه فیسبوک سپیده دم تماشا کنید:

https://www.youtube.com/watch?v=gC-YcBxSax0

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: