یک ایرانی‌ می‌گوید: نمیدانم چه بگویم . آنقدر غمگینم که میخواهم فریاد بر آورم ……

‫یک ایرانی‌ می‌گوید: نمیدانم چه بگویم . آنقدر غمگینم که میخواهم فریاد بر آورم … دیروز در محل کارم یکی از همکارانم که اهل عراق است هنگام گفتگو به برادرش پیشنهاد میکرد که برای مسافرت به جای بغداد به ایران سفر کند زیرا هم هزینه کمتری دارد و هم میتوانی با زنان زیبای ایرانی سکس کنی … و آب و هوای ایران خیلی خوب است … نمیدانستم چی بگم فقط سرم را پایین انداختم، آخه چرا ایران باید اینقدر حقیر بشه؟ آیا جایگاه ایران و ایرانی باید اینقدر پایین باشد ؟ …

یکی‌ دیگر از هموطنان در مورد گزارش گاردین تحت عنوان «زیارت، غذا، سکس و پارک آبی در شهر مقدس مشهد» برای عراقی‌‌ها می‌گوید:
"حيف اون همه جوونها كه واسه دفاع از ناموس ايران زير خروارها خاك رفتن و هنوز كه هنوزه بعد از سی سال دارن جنازه هاشون رو در ميارن، آيا واقعا اين عزت ايرانيه؟ يا اين اون چيزی بود كه اونها جوونیشون رو واسش خرج كردند؟ به ناموس مون كه دارن تجاوز ميكنن، خاك مملكتمون رو كه دارن بهشون ميفروشن! خوب اگه قرار بود اينطوری بشه همون اول ميذاشتن بيان ايران و بدون خونريزی و اين همه خسارت ناشی از جنگ، ایران رو بگيرن دیگه … "

وب‌سایت روزنامه انگلیسی «گاردین» روز ۱۷ اردیبهشت گزارشی تکان‌دهنده در مورد حضور عراقی های عاشق سکس با دختران ایرانی در مشهد منتشر کرد با عنوان «زیارت، غذا، سکس و پارک آبی در شهر مقدس مشهد». گزارش کامل را لطفا در لینک زیر ببینید و بخوانید:
http://j.mp/1KBdlaO

داستان «امام راحلی» که در روز‌ها و شب های پایانی دومین جنگ طولانی قرن بیستم، که باعث کشته و معلول شدن و آوارگی میلیون‌ها انسان شد و هزاران میلیارد دلار به دو کشور خسارات وارد نمود، مشغول «معاشقه با عروس خود» بود!

گزارش کامل را لطفا در لینک زیر بخوانید:
http://j.mp/1KBdmM7

عکس تزئینی است‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: