شب گذشته پس از انتشار ویدئویی تحت عنوان ” رقص دختران زیبای مو مشکی‌ دبیرستان روی…

‫شب گذشته پس از انتشار ویدئویی تحت عنوان " رقص دختران زیبای مو مشکی‌ دبیرستان رویای آبادان " در صفحه سپیده دم، چند ساعت بعد این ویدئو با تغییر متن در صفحه توانا که توسط طرفداران خمینی و رفسنجانی‌ گردانده میشود از جمله آقای محسن سازگارا، ابراهیم نبوی که در آن‌ اموزشگاه وازین به عنوان استاد مشغول به فعالیت هستند، بدون ذکر منبع منتشر شد. متعاقباً صفحه آزادی‌های یواشکی که توسط تیم توان حمایت میشود با ذکر توانا به عنوان منبع اقدام به انتشار نموده، و پس از آن هم مسیح علینژاد در صفحه‌های تحت نام خود ویدئو را از صفحه آزادی‌های یواشکی به اشتراک گذاشت.

متنی هم که همگی‌ در توضیحات این ویدئو نوشتند اشاره به اینکه زمانی‌ که آزادی و رقص در ایران یواشکی نبود! هنوز حجاب اجباری نبود …

اولا اخلاق رسانه‌‌ای حکم می‌کند منبع خبر را ذکر کنید و به متن منتشر شده تا حدودی پایبند باشید. حتی کودکان خردسال هم از والدین خود شنیده اند که قبل از سال ۵۷ حجاب اجباری نبود، اما چرا مسببین این وضعیت را به صورت شفاف به مردم معرفی‌ نمی‌کنید؟ مگر همین باند خمینی ( هاشمی‌ رفسنجانی‌، خاتمی، حسن روحانی ، …) این وضعیت را برای کشور به وجود نیاوردند؟ مگر محسن سازگارا یکی‌ از بنیانگذاران سپاه نبود؟ چرا به جای کش رفتن ویدئو از صفحه سپیده دم برای مردم توضیح نمی‌دهید جناب آقای علی اکبر موسوی خوئینی در جلسه کمک مالی به نایاک چه میکرد و چه مبلغی از نایاک دریافت نمود؟

و سوال اصلی‌ اینکه چرا دام بزرگی که وزارت اطلاعات برای دختران و زنان تحت عنوان آزادی‌های یواشکی پهن شده ، کرده را تبلیغ می‌کنید؟

در جواب سوال و پیگیری‌های ما که چرا به امنیت زنان که در این صفحه به خطر میفتد توجه نمیشود جناب آقای دکتر کاویان میلانی از دوستان صمیمی‌ محسن سازگارا می‌گوید:

"دموكراسى يعنى فضا دادن به رقيب و طرف مقابل – حال فرض بر اين باشد كه ايشان (معصومه علینژاد) اساسا عامل نظام و از بستر امنيتى باشند. خب اينهم موضعى است. ميخواهيد اعدامش كنيد؟ "

گویی یا می‌بایست فردی را اعدام کرد یا هر روز کارش را تبلیغ کرد و به او در ژنو جایزه داد! آیا در منطق این افراد حد وسطی قابل تصور نیست؟

یکی‌ از هموطنان به نام مانی رومن در مورد اعتراض اکثریت فعالان سیاسی به حمایت محسن سازگارا از «سایت توانا» نوشته است:

۹۹% کامنت ها منفی و به شدت معترضانه بود و مخاطب هوشيار کاملاً از اینکه این صفحه توسط همان يواشکی ها و حکومتی ها اداره ميشود آگاه بود.

برای اثبات این ادعا ميتوانيد به این لينک مراجعه کنيد:

http://j.mp/1LvJyhk

مانی در ادامه می‌نویسد: " … کسانی که پشت پرده این سناريو نشسته اند به خوبی از سلايق و روانشناسی جامعه ایرانی آگاهند و با استفاده از مطالب فرهنگی و تاريخی برای خود «اعتبار و مخاطب» ميخرند تا در «زمان های حساس» مخاطبی را که بواسطه آن مطالب به این صفحه اعتماد کرده را با يک نگارش «مکارانه و کم خطا» فريب دهند! روشی که بی بی سی سالهاست از آن استفاده ميکند. برای مثال چند روز پيش که در مهاباد مردم خشگمين به خيابان ريختند همين آموزشگاه توانا شروع کرد به محکوم کردن شيوه اعتراض مردم. در واقع مطالب خنثی و فرهنگی در صفحه توانا نوشته ميشود برای جلب مخاطب تا در زمان های حساس مثل شورش مهاباد با فريب افکار عمومی اینگونه شورش ها را کنترل کنند."

حال بیایید با هم نگاهی‌ به مدرسان «سایت توانا» که بودجه آن‌ از امدادهای غیبی تامین میشود و خود را معلم «جامعه مدنی ایران» معرفی میکند و «اکثر قریب به اتفاق رسانه‌‌های زنجیره‌‌ای» را همین افراد مدیریت میکنند بیندازیم:

http://j.mp/1LvJBKe

اکبر عطری: از اعضای شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت در دوران خاتمی بود. او از بنیان‌گذاران انجمن اسلامی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی است. پس از مهاجرت به آمریکا موسسه توانا: آموزشکده الکترونیکی برای جامعه مدنی ایران را بنیان گذاشت و در حال حاضر به عنوان مدیر این آموزشکده اینترنتی فعالیت می‌کند.

محسن سازگارا: از بنیانگذاران سپاه پاسداران و فردی که در نوفل لوشاتو پشت سر خمینی نماز خواند.

لادن برومند: از حامیان چشم بسته آزادی‌های یواشکی
حسین باستانی: تهیه کننده سایت بی‌ بی‌ سی‌ فارسی که نیازی به معرفی‌ نیست

کاظم علمداری: یکی‌ از یاران مسعود بهنود و فرخ نگهدار

ابراهیم نبوی: فردی که با طرح اسب تروا، جوانان را به دام بسیجی‌‌ها انداخت. نبوی از نزدیکان لاجوردی معروف به جلاد اوین و یکی از معاونان وزارت کشور در سال ۱۳۶۷ بود؛ نبوی در پاسخ به سایت سپیده دم حضور خود در تصویری در کنار لاجوردی را انکار کرده اما با افتخار به حمایت از حامی‌ هاشمی‌ رفسنجانی‌، حسن روحانی و محمد خاتمی اعتراف نموده و در مقطعی نیز پیشنهاد حمایت از محمود احمدی‌نژاد برای ضربه به خامنه ای را مطرح نمود: اگر می شه از اشتباه افرادی که جنایت هم کردند گذشت، چرا نمی شه از اشتباه احمدی نژاد اگر واقعا تصمیم بگیره در کنار مردم باشه و مقابل دیکتاتوری بایسته نمی شه گذشت؟

http://j.mp/1LvJBKf

در یکی از مقالات دیگر، خامنه ای را «معتدل ترین فرد» در میان اصول گرایان در زمان انتخاب به عنوان رهبری دانست.

منصور اسانلو: یکی‌ از فعالان کارگری که پس از سختی و شکنجه در زندان از کشور خارج و اکنون یکی‌ از افرادیست که برای آزادی‌های یواشکی زنان و محمد نوری زاد تبلیغ می‌کند.

در روز‌های گذشته تصویری از علی اکبر موسوی خوئینی در جلسه کمک مالی به نایاک توسط حسن داعی منتشر شد.

در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۵، دادگاه تجدید نظر واشنگتن نظر نهائی خود در مورد مجازات مالی نایاک و تریتا پارسی را اعلام کرد و با اشاره به دروغگوئی‌های مستمر و تقلبات گسترده آنان در جریان شکایت حقوقی‌شان از حسن داعی، رأی دادگاه اولیه را تأیید و نایاک و تریتا پارسی را به پرداخت جریمه مالی محکوم نمود.

حسن داعی در مقالات و مصاحبه های خود، این سازمان و تریتا پارسی را لابی رژیم ایران در واشنگتن خوانده بود. آنان در شکایت خود داعی را به دروغگوئی و ادعاهای بی پایه و اساس متهم کرده بودند.

http://j.mp/1zVxTEZ
Sepidedam

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: