دو نظر متفاوت کاربران‌ فیس‌بوک، یک افشاگری در رابطه با روز چهلم ندا آقا سلطان و…

‫دو نظر متفاوت کاربران‌ فیس‌بوک، یک افشاگری در رابطه با روز چهلم ندا آقا سلطان و یک ویدئو … در نهایت قضاوت با شما

فردی به اسم کیان می‌گوید: درست اقای سازگارا جز پنج نفری بودند که سپاه پاسداران را دراویل انقلاب تاسیس کردند. ولی اینو بارها دررسانه ها خودشان اعلام کردند و بعد از مدتی افتادن زندان شکجه های را برسرایشان انجام دادند و حتی به مدت حدود یکماه اتصاب غذا کردند و به چه روزی افتادند. من اکثر موقع بیننده برنامه ایشان هستم خلافی از ایشان که راهش جز راه ازادی ایران باشه ندیدم. ایشان یک انسان وطندوست و ازادی خواه وروشن فکر. من فکر میکنم درست نیست این حرفهارا به ایشان ربط بدیم وباابروی انسان با شخصیت و محترم بازی کنیم.

یکی‌ از هم میهنان به نام تیرداد میگوید: یعنی شما کسی که دانسته با طرح و نقشه به خونت وارد شده زندگیت رو به هم زده به ناموست تجاوزکرده وبچه ات رو کشته بعدش اظهار پشیمانی کرده رو میبخشی و انسان محترم و باشخصیتی میدونی؟؟؟

سپیده دم: سال ۱۳۸۸ میلیون ها ایرانی‌ خشمگین از حکومت خود را آماده میکردند تا در تهران و شهر های مختلف در چهلمین روز کشته شدن ندا آقا سلطان به خیابان ها بیایند و حکومت نیز برای مقابله با خیزش میلیونی به ترفند های مختلف متوسل شد و عوامل نفوذی خود را در داخل و خارج از کشور وارد میدان کرد.

محسن سازگارا یکی‌ از افرادی که در نوفل لوشاتو پشت سر خمینی نماز خوانده است‌ با حضور در صدای آمریکا از مردم خواست تا به سمت مصلای تهران رفته و گفت: « اگر درهای مصلی بسته بود‌ و در اشغال سرکوبگر ها بود درها را نشکسته بی‌ صدا و در کمال آرامش بروند به خیابان ولی‌ عصر‌ با آرامش‌، سکوت و نهایتا با خواندن قرآن …»

من آنقدر از این پیشنهاد احمقانه متعجب شده بودم که برای ایشان در فیس‌بوک پیغام فرستادم و گفتم: آقای سازگارا‌ مصلای تهران یک محیط بسته است‌. دور تا دور آن‌ دیوار کشی‌ شده‌. اگر درها باز گذشته شود و میلیون ها نفر وارد این محیط محصور شوند‌ به راحتی‌ با بستن درها به دام سرکوبگر ها خواهند افتاد و میتوانند تعدادی زیادی از تجمع کنندگان را دستگیر و با اتوبوس به زندان منتقل کنند!

ایشان در پاسخ نوشتند: «اگر درها بسته بود‌ مردم با آرامش متفرق خواهند شد» و همان سخنانی که در صدای آمریکا مطرح کرده بود را تکرار نمود.

در پاسخ برایشان نوشتم‌ بحث بر سر این نیست که اگر در ها بسته باشد مردم چه کنند‌ بلکه اگر درها را آمد باز بگذارند تا مردم وارد محیط بسته آنجا شوند چه؟ چه بر سر هزاران نفر خواهد آمد؟ دیگر پاسخ پیغام های من را ندادند.

البته خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع از بروز چنین فاجعه ای جلوگیری شد.

اما متاسفانه چند ماه بعد سید ابراهیم نبوی از نزدیکان لاجوردی معروف به جلاد اوین و یکی از معاونان وزارت کشور در سال ۱۳۶۷ در همان سال برای شرکت مردم در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن طرح اسب تروا را داده بود و جوانان را به دام بسیجی‌‌ها انداخت!

حال همین افراد یعنی محسن سازگارا‌ و ابراهیم نبوی تحت عنوان مدرس در «سایت توانا» و دیگر کارگاه های آموزشی! گرد هم آمدند و به همراه دوستانشان مردم را به یکی‌ دیگر از دام های وزارت اطلاعات تحت عنوان «آزادی های یواشکی زنان در ایران» هدایت میکنند! و روی این طرح که شباهت زیادی به اسب تروا دارد سرمایه گذاری زیادی کردند.

اسب تروا یک حیله جنگی بود که در پایان یونانی‌ها توانستند به شهر تروآ درون شوند و به رویارویی پایان دهند!

کاهن لائوکوئون طرح را حدس زده بود و به تروجان‌ها هشدار داد، در عبارت مشهور ویرژیل که «من از یونانی‌ها حتی اگر هدیه بیاورند هم می‌ترسم»، اما ایزد پوزئیدون باعث اختناق و سکوت او شد. کاساندرا (دختر پریاموس شاه)، پیشگوی تروآ هم اصرار کرد که اسب باعث سقوط شهر و خانوادهٔ شاهی خواهد شد، اما او نیز نادیده گرفته شد، و در نهایت شکست در جنگ گریبان‌گیرشان شد.

حال عشاق و یاران خمینی همه اينجا جمع اند! طراحان «اسب های تروا» همه جمع اند و با هزینه کردن پول فراوان هر روز برای سرکوب کردن مردم نقش های جدید طراحی میکنند!

ویدیوئی در این رابطه را میتوانید در لینک زیر ببینید:

http://j.mp/1I7jtlg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: