تلگراف مجاهدین خلق به پدرشان در سال ۱۳۵۸: “اکنون که انقلاب رهایی بخش اسلامی و ضد…

‫تلگراف مجاهدین خلق به پدرشان در سال ۱۳۵۸: "اکنون که انقلاب رهایی بخش اسلامی و ضدّ امپریالیستی ایران در مسیر حقیقی‌ مردمی خود مجددا اوج گرفته تا ریشه های استعماری و آمریکایی شاه خائن از بن بر انداخته راه هرگونه بازگشت را بر آنها سد کند …"

به نظر شما با توجه به اینکه اسناد و شواهد زیادی در سال های اخیر در ارتباط با ایستادگی شاه در مقابل آمریکایی ها و حمایت مالی ۱۵۰ میلیون دلاری آمریکا به خمینی منتشر شده و حتی آیت‌الله منتظری نیز به کمک کارتر در پیروزی انقلابشان اعتراف کرده، مریم رجوی و سید محمد خاتمی خائن چه توضیحی در رابطه با "ریشه های استعماری و آمریکایی خود" به طرفداران چشم و گوش بسته شان می توانند ارائه دهند؟

رامین یزدانی خبرنگار مقیم آلمان می گوید: به نظر من ما امروزه با دو گروه سر و کار داریم که هردو تشنه ی قدرتند، هردو نگهدار جمهوری اسلامی هستند و هردو مکارانه در حال فریب مردم می باشند. یکی اصلاح طلبان هستند که یک شبه می توانند برای رسیدن به هدفشان رنگ عوض کنند و دیگر مجاهدین هستند که باوجود نداشتن پیوند با مردم ایران سعی دارند در انظار جهانی چهره ای مردمی از خود ارائه دهند. آنها را باید بموازات هم افشا کرد و مردم را از خطرات ناشی از آنها در آینده آگاه نمود.

شواهد کمک آمریکایی ها و انگلیسی ها به خمینی را میتوانید در لینک زیر ببینید:

http://j.mp/1Gq38Ks

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: