علی‌ مطهری: ممنوع‌التصویری خاتمی مستند به چه ماده قانونی است؟ علی مطهری،که چن…

‫علی‌ مطهری: ممنوع‌التصویری خاتمی مستند به چه ماده قانونی است؟

علی مطهری،که چندی پیش توسط صادق زیبا کلام جهت دریافت جایزه صلح نوبل کاندید شده بود، اینک از جعفری دولت‌آبادی خواسته است تا «برای آگاهی مردم و تنویر افکار عمومی و اقناع مدیران مسئول نشریات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری» اعلام کند که «این دستور مستند به چه ماده قانونی و یا مستند به حکم صادره از کدام دادگاه صالح است؟»

محمد نوریزاد نیز اسفند ماه گذشته در صفحه فیس‌بوک اش اعلام کرد: بیایید تا میتوانیم عکس خاتمی را دست به دست کنیم. به خامنه‌ای نیز نامه نوشت و گفت: اسم محمد خاتمی را بیرون بکشید برای رهبری!!!

آیا مدعیان اصلاحات حاضر هستند به سوالات زیر پاسخ دهند‌ یا صرفا دغدغه آنها موضوع بی‌ اهمیت ممنوع التصویری سید خندان است و پس از آن‌ نیز به دنبال دریافت جوایز حقوق بشری جهت مطرح کردن این موضوعات مضحک هستند؟

آوین عثمانی دختر ۱۸ ساله کرد مستند به چه ماده قانونی توسط نیروی انتظامی دولت تدبیر و امید کشته شد؟
مستند به چه ماده قانونی یک مأمور دولتی و صاحب هتل قصد تجاوز جمعی به دختری جوان به نام فریناز خسروانی را داشتند و قربانی را در یکی از اتاق های هتل زندانی کرده بودند؟

اسید پاشی به صورت دختران ایرانی‌ که یک نفر از آن‌ها به خاطر پاشیدن اسید در قفسه سینه در دم، جان باخت و دو نفر دیگر راهی بیمارستان شدند مستند به چه ماده قانونی انجام شد؟

بر اساس کدام ماده قانونی‌ همسر بازیگر ‌نور چشمی سید محمد خاتمی توانست اقدام به واردات انبوه شیر خشک‌های فاسد کند، از رهاورد این واردات انبوه و بدون ضابطه، چشم کودکان بی‌گناه مردم از مصرف این شیرخشک‌ها نابینا شود؟ وزارت بهداشت و درمان در این کشور اسلامی چه نقشی‌ داشته و چرا شیر خشک و دارو ها چک و آزمایش نشده؟ چرا اکنون در هیچ دادگاهی به این امور رسیدگی نمی‌شود؟

آیا دولت مقتدر جمهوری اسلامی ایران به ریاست حسن روحانی که توانست ‌دختران و پسران سازندهٔ یک موزیک ویدئو را طی دو ساعت شناسایی و ظرف شش ساعت همه را دستگیر نماید اکنون آنقدر بی‌ کفایت شده که قادر به دستگیری ومجازات عاملین جنایت های فوق نیست؟

یکی‌ از دلیل اصلی‌ ممنوع التصویری محمد خاتمی و ماجرای "شیر خشکهای فاسد که کودکان را نابینا کرد" را در لینک زیر بخوانید:

http://j.mp/1Biol9T

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: