وابستگی تلویزیون من و تو به سپاه قدس پروژه آپارتمانها و تبلیغ آگهی سپاه قدس…

‫وابستگی تلویزیون من و تو به سپاه قدس

پروژه آپارتمانها و تبلیغ آگهی سپاه قدس واحد برون مرزی سپاه پاسداران و سرمایه گزاری در کانادا در تلویزیون من و تو!

حال به تدریج دلایل حضور دائمی معصومه علی‌نژاد تحت عنوان "خبرنگار مستقل" در شبکه من و تو‌ و حمله های سازماندهی شده به سایت سپیده دم با همراهی مانا نیستانی، معصومه علی‌نژاد و سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو و صد ها مدعیان اصلاحات آشکار میشود!

سال گذشته یکی‌ از هموطنان به نام امیرحسین با ارسال پیغامی به صفحه سپیده دم نوشت:

هر دفعه که میام فیسبوک اول خبرهای شمارو میخونم چون میدونم بدون سند حرفی نمیزنین…. این چندروز اعصابم خورد شده بود که چرا هرکاری میکنم نمیتونم به پیجتون وارد بشم…. حتی تو گوگل هم جستجو میکردم اولین لینک برای شما بود اما هرکاری میکردم باز نمیشد اینجا بود که فهمیدم که کسانی که به اصطلاح فعال حقوق بشر هستند و مردم را به آنلایک کردن صفحه شما دعوت کردند به پیجتون حمله کردن تا مسدود بشه …
۵شنبه داشتم من و تو برنامه جواب باسالومه رو نگا میکردم دیدم بدون اینکه اسمی از صفحه شما بیارن میگه بحثمون درباره صفحه‌های مجازی که تهمت میزنن و سالومه میگه هرچقدر هم گفتیم سند رو کن هیچ جوابی نداشتن بعدش هم کاملا هماهنگ شده اول با کوهیار گودرزی بعد مانا نیستانی بعد مسیح علی نژاد تماس گرفتن هرکدوم علیه شما بدون نام بردن از شما متهمتون کردن به اصولگرا بودن و بسیجی و … همچین اعصابم خورد شده بود یاد این افتادم شما خودتون حتی مستند انقلاب۵۷ رو مورد تایید قرار دادین و طرافداران این پیج رو دعوت کردین به دیدن این مستند اما اینا… واقعا جای تاسف که اصلاح طلب‌ها اینقدر نفوذ کردن و افکار رو به اون سمت که میخوان هدایت میکنن
خیلی خوشحال شدم که دیدم دوباره پیجتون فعال شد. آرزوی موفقیت دارم براتون
پاینده باشید.

***********
در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۱۴ (۱۴ آبان ۱۳۹۳) ، حدودأ یک ماه قبل از حمله گسترده به صفحه سپیده دم سالومه سید نیا در یک پیغام خصوصی به سهیل پرهیزی مدیر مسئول صفحه سپیده خواهان گفتگو شد.
از آنجا که این گفتگو صرفاً در مورد عملکرد سپیده دم، امنیت زنان ایرانی‌، و مسائل سیاسی انجام شده، تصمیم گرفتیم که آنرا منتشر نماییم.
پیش از آن‌ مایه هستیم ۱۰ سوال نیز در اینجا مطرح کنیم و از خانوم سیدنیا و همکارانشان تقاضا می‌کنیم به این پرسش‌ها پاسخ دهند:
۱- خانوم سیدنیا، من در گفتگو با شما، حتی از لفظ "تو" استفاده نکردم، که همین موضوع باعث ناراحتی‌ شما شد. بر چه اساس جنابعالی‌ در فیسبوک در حملات حامیان دولت بر علیه سپیده دم، که ما را متهم به فحاشی کرده بودند شرکت کردید؟ آیا میتوانید موردی به ما نشان دهید که ما در مطلب منتشر شده، به خانوم علینژاد یا محمد نوریزاد فحاشی کرده باشیم؟ چرا فحاشی حامیان حسن روحانی به گردانندگان سپیده‌دم باعث رنجش شما نشد؟

۲- مگر در گفتگوی خود با اینجانب نگفتید، "اگر باز برنامه داشته باشم و بدونم موضوعش بهت میخوره دعوتت می‌کنم"
آیا برنامه‌ای که در مورد اتهامات مطرح شده به روی آنتن بردید، موضوعش مرتبط با اینجانب نبود؟ چرا فقط از کسانی‌ که در کمپین اتهام زنی‌ به سپیده دم شرکت کرده بودند دعوت کردید؟
۳- اینجانب در گفتگو با شما در فیسبوک، صراحتاً گفتم آمادگی دارم در برنامه شما شرکت کنم، و دلایل خود را در مورد خطرات صفحه آزادی‌های یواشکی بیان کنم. آیا شما در برنامه‌ای که این هموطن به آن اشاره کرده گفتید: اینها سند ندارند و هرچقدر هم که خواستیم، جوابی‌ نداشتند؟

۴- خانوم سیدنیا آیا انتشار سخنان دکتر منوچهر رزم‌آرا، وزیر بهداشت دولت بختیار در رابطه با حمایت‌های مالی‌ هاشمی‌ رفسنجانی‌ از اپوزیسیون خارج از کشور و از جمله «شورای ملی»، انگیزه‌ای برای حمله به گردانندگان سایت سپیده دم نبوده است؟

۵- آیا من و تو به عنوان یک شبکه تلویزیونی وابسته به سلطنت طلبان به مردم معرفی‌ نشده است؟ پس چگونه است که شما در گفتگو با اینجانب، دائماً از لحن سلطنت طللبان ابراز انزجار میکردید؟ و چه شد که اکنون با حامیان دولت روحانی در حمله به سایت سپیده دم، مشأرکت کردید؟

۶- آیا این اتحاد نا مقدس حامیان روحانی با تلویزیونی که با ژست سلطنت طلبی برنامه تولید می‌کند، مهر تاییدی بر اظهارات دکتر منوچهر رزم‌آرا در مورد حمایت رفسنجانی‌ از اپوزیسیون و عدم استقلال «صفحه آزادی‌های یواشکی» نیست؟

۷- من در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۲ در چهلمین روز اعتصاب غذای نسرین ستوده از نگرانی خود در مورد سلامتی‌ ایشان نوشتم و گفتم موفق شدم حمایت دکتر نادری را از کمپین حقوق بشری که پس از دستگیری خانم ستوده راه‌اندازی کرده بودم جلب نمایم. حال شما به همراه مسیح علی نژاد و کوهیار گودرزی در کمپین افترا بر علیه من که آن صفحات را جعلی نامیده اند، شرکت می‌کنید؟ آیا فراموش کردید یا بر اساس منافع و مناسبات جناحی خود عمل کردید؟

۸- بارها از خانوم علینژاد دعوت کردیم به سوالات مطرح شده پاسخ دهند، چرا ایشان به جای شرکت کردن در این حملات بر علیه سپیده دم، حاضر نیستند با سایت سپیده دم مصاحبه کنند؟

۹- کدام عقل سلیمی میتواند باور کند «صفحه‌ مبارزه با چرندیات» که با کوهیار گودرزی، خانوم اولی ساندن عضو امنستی، رضا خندان همسر نسرین ستوده مصاحبه انجام داده است!، که ادعا میشود توسط مخالفین نظام گردانده میشود این امکان برایش فراهم شده که در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران زیر نظر ولایت مطلقه فقیه، که تمام دالان‌هایش تحت نظر وزارت اطلاعات است به عنوان یک مرجع تشخیص اخبار راست و دروغ معرفی‌ شود!

http://j.mp/1qKr0Bm

۱۰- خانوم سیدنیا، چه شد که سال گذشته شما در شرایطی که ابراهیم نبوی یکی‌ از علاقمندان به ثروت رفسنجانی‌، پس از آن‌ افتضاح در برنامه افق که خواهان فراموش کردن نقض فاحش حقوق بشر در سال های ۶۷ و ۸۸ شده بود، او را به برنامه خود دعوت کردید، و کامنت‌های انتقادی نیز در صفحه فیسبوک من و تو پاک میشد؟

متن کامل گفتگو با سالومه سیدنیا را در لینک زیر بخوانید:

http://j.mp/1IiZ38T


‫وابستگی تلویزیون من و تو به سپاه قدس‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: