حتی وقتی‌ با ذکر دلایل اعلام می‌کنیم “افرادی که به عوامل جمهوری اسلامی فحاشی کنن…

‫حتی وقتی‌ با ذکر دلایل اعلام می‌کنیم "افرادی که به عوامل جمهوری اسلامی فحاشی کنند در صفحه سپیده دم بلاک خواهند شد" باز هم مزدوران حکومت بر آشفته میشوند و با فحاشی به صفحه ما حمله میکنند!

جالب است بدانید به همین پروفایل های جعلی در صفحه بی‌ بی‌ سی‌ و … آزادی عمل داده شده تا قربان صدقه ظریف و روحانی بروند!

یکی‌ از هممیهنان ما می‌گوید: "بد جوری فشار به بعضی ها وارد شده که دارن انتقاد می کنند، تمام این اکانت هایی که دارن اعتراض می کنند و تهمت می زنند به سپیده دم، همه شون جعلی هستن برید نگاه کنید، اکثراً ظرف مدت یکی دو ساعت اخیر ساخته شدن، امتحانش ضرر نداره. حتماً هر کی شک داره بره ببینه که این ارتش سایبری چه فعالیتی می کنه و چقدر این ساندیس خور های مجازی اکتیو هستن. "

لطفا جهت شناخت بیشتر نسبت به این قوم یأجوج و مأجوج این مطلب را بخوانید تا متوجه شوید نظامی که این افراد را به استخدام خود در آورده به هیچ وجه اصلاح پذیر نیست!
صبح روز گذشته مطلبی در صفحه سپیده دم منتشر کردیم و با ذکر چند دلیل نوشتیم " افرادی که به عوامل جمهوری اسلامی فحاشی کنند در صفحه سپیده دم بلاک خواهند شد "
بلافاصله مزدوران حکومت به تکاپو افتادند و از آنجا که دید‌ند یکی‌ از تاکتیک های مهم جمهوری اسلامی در حال افشا شدن است‌ اینبار جهت خنثی نمودن افشاگری ما‌ از " آزادی بیان و حق فحاشی" دفاع کردند و سپس از الفاظ بسیار رکیک و فحش به قرآن و محمد … استفاده و علاوه بر آن‌ فردی که اسم ایرانی‌ بابک را هم انتخاب کرده نوشت:
" اگر شما واقعا ضد رژیم فعالیت میکنی نباید از بی احترامی
به عوامل رژیم یا عوامل مذهبی ناراحت بشوید مانند بسیاری از پیج های مخالف رژیم که در آن آزادانه مذهب مورد فحاشی قرار میگیرد … "
خوب تا اینجا شاید گروهی از هم میهنان که با رفتار عوامل حکومت در فضای مجازی آشنایی ندارند تصور کنند که این فرد فحاش مخالف حکومت است و ما که اجازه فحاشی به مقامات جمهوری اسلامی را نداده ایم‌ حامی‌ حکومت هستیم!

سپس همین فرد با پروفایل جعلی که از عکس آلبرت اینشتین هم بهره میبرد و نام ایرانی‌ بابک را هم انتخاب کرده‌ یک روز قبل با فحاشی به خانم ها و به خانواده های بانوانی که خواهان رفتن به ورزشگاه هستند، و درود فرستادن به نیروی انتظامی و رژیم جمهوری اسلامی در مورد حق ورود زنان به ورزشگاه ها در صفحه رادیو زمانه چه نوشته است:
" … در ثانی تا جایی به نام آشپزخانه
وجود داره
زن میخواد بره استادیوم چه
گوهی بخوره "

لینک مطلب منتشر شده در صفحه سپیده دم:
http://j.mp/1R95PD0

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: