معجون اصلاحات: چپ گرا هستند‌! اما در کشور های اروپا و آمریکایی زندگی‌ میکنند! از…

‫معجون اصلاحات: چپ گرا هستند‌! اما در کشور های اروپا و آمریکایی زندگی‌ میکنند! از حکومت مذهبی‌ در ایران حمایت میکنند‌! از سازمان های اسرائیلی جایزه میگیرند‌! از عربستان پول میگیرند‌! با جنگ طلبان یهودی طرفدار نتانیاهو که خواهان بمباران ایران هستند متحد میشوند …

یکی‌ از هم میهنان آزادی‌خواه میگوید: "توی این مدت ما هر حرفی زدیم متهم شدیم به وطن فروشی و خیانت، اما قاسم سلیمانی و سپاه قدس شدن ناجی ایران! شدن رستم و آرش شاهنامه، ما شدیم ترسو، بی غیرت…. "

سالیان سال عامل همه ترور ها‌، آشوب ها ، جنگ ها، … جنایت های داعش در منطقه را عربستان معرفی‌ کردند! اما حال که اسنادی منتشر شده که نشان میدهد اصلاح طلبان لندن نشین پول های کلان از عربستان گرفته اند‌ و جیره خوار همان کشوری که به عنوان دشمن معرفی‌ شده هستند، وزیر ارشاد سید خندان فریبکار وعده سرخرمن میدهد و میگوید: «در زمان مناسب» پاسخ می‌دهم! بی‌ بی‌ سی‌ هم میگوید مستقلاً نمی‌تواند اصالت سند را تأیید کند!

و باز هم در یک تاکتیک همیشگی‌ هرگونه انتقاد نسبت به این موضوع را از سوی رسانه‌ های اصولگرایان معرفی‌ میکنند! گویی ایرانیان آزادی‌خواه از این فضاحت راضی‌ هستند!

در طول سالهای گذشته طرفداران جمهوری اسلامی‌، منتقدین جدی نظام اسلامی در خارج از کشور را عده ای "جنگ طلب و خوشگذران" معرفی‌ میکردند‌ و حتی با فحاشی و تهدید خواهان ساکت شدن هر گونه صدای مخالف در خارج از ایران هستند …

اما حال که عده ای به شدت خوشگذران تقاضای "ادامه تحریم و بمباران ایران" را در رسانه‌ های آمریکایی مطرح کردند، و با حامیان حسن روحانی و "تیم یواشکی" بر علیه مردم ایران متحد شدند‌ هیچ صدای اعتراضی نسبت به این همکاری شنیده نمی‌شود …!

آیا سرزمین ما ایران‌ دشمنانی بی‌ شرم تر و فریبکار تر از این مدعیان اصلاحات به خود دیده است؟

لطفا این دو ویدئو را خودتان ببینید و قضاوت کنید:

بمباران یواشکی
https://www.youtube.com/watch?v=gC-YcBxSax0

واکنش یک چهره شاخص اصلاح طلب در رابطه با اسناد جیره خواری: «در زمان مناسب» پاسخ می‌دهم

سیّدعلیرضا نوریزاده و سیّد عطاالله مهاجرانی، میهمان بیست و هفتمین جشنواره میراث فرهنگی عربستان سعودی موسوم به «الجنادریه» بودند. در همان زمان شایع شد که این دو تن، مبلغ هجده میلیون دلار برای همکاری درگسترش بیشتر شبکه فارسی زبان العربیه دریافت کرده اند. هر دو این ها، دریافت هجده ملیون دلار! را تکذیب "کردند"!

http://j.mp/1LvOwuh

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: